2010 12 03

Lietuvos ledo ritulio čempionate – sutriuškinimas 21 įvarčio persvara

Viena silpniausių Lietuvos ledo ritulio čempionato Centro diviziono „B“ grupės komandų Kauno „Crazy Puck“ ketvirtadienį net 1:22 (1:6, 0:6, 0:10) nusileido vieniems diviziono lyderių Kauno „Bizonų“ ekipai.
Ledo ritulys
Ledo ritulys / Hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

„Pašėlusio ritulio“ komanda buvo sušvelninusi rezultatą iki 1:4, tačiau tai buvo vienintelis ekipos įvartis rungtynėse.  Dvikova vyko praktiškai vieno komandos aikštės pusėje.

„Bizonai“ dvikovoje leido savo lyderiams gerinti asmeninę statistiką ir Alfredas Stančiauskas su Antanu Patapavičiumi pasiekė naują lygos rezultatyvumo rekordą, per rungtynes pelnę po 6 įvarčius.

„Crazy Puck“: Audrius Varnas 1 įvartis.

„Bizonai“: Alfredas Stančiauskas, Antanas Patapavičius po 6, Artūras Gavrilovas, Darius Garlinskas po 2, Robertas Kavoliūnas, Giedrius Kazlauskas, Saulius Baskutis, Sergejus Kiršys, Vytas Sakalauskas, Tomas Vaidas Budrauskas po 1 įvartį.

Kauno „Velniai“ antrajame kėlinyje palaužė Jonavą

Centro diviziono „B“ grupėje Kauno „Velniai“ itin gerai sužaisto antrojo kėlinio dėka rezultatu 7:2 (1:2, 5:0, 1:0) nugalėjo Jonavos „Week on Wings“ komandą.

Kauniečiai nesėkmingai pradėjo rungtynes, tačiau antrajame kėlinyje 5 įvarčiais viską sustatė į savo vietas. „Velniams“ įvarčius pelnė net 7 žaidėjai.

Abi ekipos iki rungtynių turėjo po 6 taškus ir pergalė leido „Velniams“ pakilti į antrąją diviziono vietą.

„Velniai“: Tomas Sabaliauskas, Gintaras Vasilavičius, Gediminas Laukys, Gintautas Laukys, Robertas Lukoševičius, Saulius Nekrošius, Virginijus Sabeckis po 1 įvartį.

„Week on Wings“: Dainius Tumėnas, Gediminas Eliza po 1 įvartį.

Centro diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

„Vilkai“ po baudinių „suvalgė“ „Meteorą“

Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionato Rytų diviziono „B“ grupėje įvyko atkakliausios divizione iki šiol vykusios rungtynės, kuriose tik po baudinių serijos Vilniaus „Vilkai“ rezultatu 4:3 (0:1, 2:1, 1:1, 0:0, 1:0) palaužė Vilniaus „Meteoro“ pasipriešinimą.

Dramatiškose rungtynėse pirmavo tai viena, tai kita komanda, tačiau iki pagrindinio laiko pabaigos nugalėtojas neišaiškėjo. 5 pratęsimo minutės pasibaigė be įvarčių ir komandos mušė baudinius. Juos smūgiuoti geriau sekėsi „Vilkams“ – 2:1, kurių žaidėjas Antanas Činskas pelnė lemiamą įvartį.

„Vilkai“: Antanas Činskas 2, Arnas Tomašauskas, Tomas Jacevičius po 1 įvartį.

„Meteoras“: Dmitrijus Grinevičius, Tomas Vaškevičius, Gintautas Bulauka po 1 įvartį.

Rytų diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Vilniaus „Ice Wind“           5 5 0 0 0   22:11   15
2. Vilniaus „Ober–Haus“          3 2 0 0 1   16:10    6
3. Vilniaus „Vilkai“             5 1 1 0 3   13:23    5
4. Vilniaus „Hockey Punks“       5 1 0 0 4   14:15    3
5. Vilniaus „Meteoras“           2 0 0 1 1    7:11    1

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną bus įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stenley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. „Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.