2017 12 17

Lietuvos paplūdimio tinklininkėms – EEVZA čempionato bronza

Lietuvos paplūdimio tinklininkės Urtė Andriukaitytė ir Irina Zobnina iškovojo bronzos medalius sekmadienį Maskvoje (Rusija) pasibaigusiame Rytų Europos zoninės tinklinio asociacijos (EEVZA) finaliniame etape.
Urtė Andriukaitytė ir Irina Zobnina
Urtė Andriukaitytė ir Irina Zobnina / nuotr. Alfredo Pliadžio

Pergalingą lietuvaičių žygį pusfinalyje nutraukė turnyro favoritės ir vėliau nugalėtojomis tapusios rusės Jekaterina Birlova bei Jelizaveta Novikova. Joms mūsiškės pralaimėjo 0-2 (14:21, 17:21).

Vis dėlto Lietuvos sportininkės greitai atsitiesė ir kovoje dėl bronzos medalių po atkaklios 32 min. trukusios kovos 2-1 (19:21, 25:23, 15:11) įveikė pajėgias ruses Jekateriną Syrcevą bei Dariją Rudyh.

Kaip jau skelbta, kita Lietuvos pora Ieva Vasiliauskaitė ir Gerda Grudzinskaitė šiame turnyre užėmė devintąją vietą.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai