2016 10 03

Lietuvos penkiakovininkai užėmė trečiąją vietą estafečių varžybose Maskvoje

Maskvoje įvyko kasmetinės tarptautinės mišrių estafečių varžybos, kuriose Lietuvai atstovavę Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Dovydas Vaivada užėmė 3-ąją vietą. Lietuviai surinko 1375 taškus.
Gintarės Venčkauskaitės jojimas
Gintarė Venčkauskaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Varžybų laimėtojais tapo Rusijos sportininkai – Rio de Žaneiro olimpinis čempionas Aleksandras Lesunas ir Donata Rimšaitė pelnė 1404 taškus. Antri liko lenkai Anna Maliszewska ir Sebastianas Stasiakas (1384).

Lietuvos sportininkams pakilti į trečiąją vietą pavyko paskutinėje – kombinuotoje bėgimo ir šaudymo – rungtyje.

Po 3 rungčių pirma buvo Rusijos pora, antri – Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių ir šių metų pasaulio vicečempionė Elodie Clouvel bei pasaulio čempionas Valentinas Belaud iš Prancūzijos, treti – Londono olimpinių žaidynių vicečempionė Samantha Murray ir šių metų pasaulio taurės laimėtojas Jamesas Cooke'as iš Didžiosios Britanijos.