Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos plaukimo čempionatą vainikavo nauji rekordai

Tadas Duškinas
Facebook.com / Tadas Duškinas
Šaltinis: BNS
0
A A

Kaune moderniame „Girstučio“ baseine baigėsi tris dienas trukęs Lietuvos plaukimo čempionatas, kuriame dalyvavo apie pustrečio šimto sportininkų iš septynių šalių, tarp jų ir visi pajėgiausi šalies plaukikai, išskyrus olimpinę čempionę Rūtą Meilutytę.

Trečiąją čempionato dieną – šeštadienį – sportininkai išsidalijo dvylika medalių komplektų ir pagerino Lietuvos bei čempionatų rekordus.

Net du sykius šalies rekordą, plaukdamas 50 m peteliške, pagerino kaunietis Tadas Duškinas. Pradžioje jis pusfinalyje distanciją įveikė per 24,11 sekundės ir 0,17 sekundės pagerino nuo šių metų balandžio 13-osios panevėžiečiui Mindaugui Sadauskui priklausiusį rekordą, o vėliau dinale T. Duškinas plaukė dar 0,04 sekundės greičiau.

Šalies čempionatų rekordininke vėl tapo kaunietė Vaiva Gimbutytė, 100 m peteliške nuplaukusi per 1 minutę 1,68 sekundės ir 0,61 sekundės pagerinusi trejus metus Aistei Dobrovolskaitei priklausiusį pasiekimą.

Trečiosios dienos šalies pirmenybių nugalėtojai ir prizininkai:

Moterys:

200 m laisvu stiliumi -
1. Jūratė Ščerbinskaitė (Kaunas)           2:03,88
2. Joana Ulytė (Panevėžys)                 2:09,52
3. Simonas Raudonytė (Šiauliai)            2:10,72

200 m kompleksinis plaukimas -
1. Giedrė Grigonytė (Vilnius)              2:26,38
2. Agnė Sorakaitė (Utena)                  2:29,74
3. Alina Taran (Šiauliai)                  2:29,85

200 m krūtine -
1. Urtė Kazakevičiūtė (Kaunas)             2:38,58
2. Goda Overlingaitė (Kaunas)              2:39,68
3. Viktorija Valiūtė (Šiauliai)            2:39,85

100 m peteliške -
1. Greta Grigonytė (Vilnius)               1:01,68
2. Simona Raudonytė (Šiauliai)             1:04,77
3. Beatričė Kanapienytė (Kaunas)           1:05,28

50 m nugara -
1. Ugnė Mažutaitytė (Kaunas)                 30,95
2. Nastassia Krakouskaya (Minskas)           31,94
3. Monika Apčinikovaitė (Kaunas)             32,03

Estafetė 4 po 100 m kompleksinis plaukimas -
1. Kauno PM-1                              4:27,36
2. Vilniaus VSM                            4:34,89
3. Kauno PM-2                              4:37,33

Vyrai:

1500 m laisvu stiliumi -
1. Grantas Dapkus (Kaunas)                16:26,88
2. Simas Žiaukas (Kaunas)                 16:41,14
3. Karol Olender (Gdanskas)               16:57,80

100 m krūtine -
1. Giedrius Titenis (Anykščiai)            1:02,39
2. Igor Kozlovskij (Vilnius)               1:02,67
3. Vaidotas Blažys (Kaunas)                1:02,88

100 m laisvu stiliumi -
1. Simonas Bilis (Panevėžys)                 50,73
2. Mindaugas Sadauskas (Panevėžys)           50,77
3. Povilas Strazdas (Vilnius)                51,54

200 m nugara -
1. Gytis Stankevičius (Kaunas)             2:05,76
2. Deividas Grigalionis (Panevėžys)        2:07,34
3. Eimantas Milius (Vilnius)               2:08,31

50 m peteliške -
1. Tadas Duškinas (Kaunas)                   24,07
2. Deividas Margevičius (Kaunas)             24,60
3. Mindaugas Sadauskas (Panevėžys)           25,07

Estafetė 4 po 100 m kompleksinis plaukimas -
1. Vilniaus VSM-3                          4:09,74
2. Gdansko-1 (Lenkija)                     4:12,98
3. Vilniaus VSM-4                          4:26,21

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką