Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 gruodžio 30d. 23:27

Lietuvos rankinio federacija atsiribojo nuo Eimanto Skrabulio kaltinimų LTOK

Lengvosios atletikos federacijos prezidento rinkimai, Eimantas Skrabulis.
A.Pliadžio nuotr. / Lengvosios atletikos federacijos prezidento rinkimai, Eimantas Skrabulis.
Lietuvos rankinio federacija (LRF) nesutinka šokti Eimanto Skrabulio sugalvoto šokio. LRF vykdomajame posėdyje buvo nuspręsta, kad nuo šiol nebus toleruojamas lengvosios ateltikos federacijos vadovo nuomonės reiškimas prisidengiant LRF vardu.


LRF vykdomasis komitetas 2013 metų gruodžio 30 d. posėdyje svarstė Lietuvos lengvosios atletikos federacijos prezidento Eimanto Skrabulio gruodžio 19 d. žiniasklaidoje pasirodžiusius kaltinimus neva dėl neskaidrios Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) veiklos ir kartu rėmėsi LRF vardu.

LRF vykdomasis komitetas pareiškė, kad ne tik nepritaria nepagrįstiems E.Skrabulio teiginiams apie LTOK, bet ir apskritai atsiriboja nuo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos prezidento E.Skrabulio teiginių ir veiksmų. Tokie E.Skrabulio teiginiai yra neetiški ir neatspindi LRF pozicijos.

LRF pritaria LTOK veiksmams, kurie yra priimami atitinkamų institutų balsų dauguma ir atspindi Lietuvos sporto šakų plėtros interesus. LRF vykdomasis komitetas pareiškia, kad ir ateityje nesutiks, kad LRF vardu be jos sutikimo ir pritarimo būtų reiškiama kieno nors asmeninė nuomonė.

Kol LRF vadovavo Edis Urbanavičius, ji palaikė E.Skrabulį.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:03:12
01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

03:08
00:29
25:23

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką