2010 12 02

Lietuvos rankinio lyga: lyderis „VHC Šviesa“ prarado tašką

Vilniuje trečiadienį buvo sužaistos vienintelės atkeltos Lietuvos rankinio lygos 9 turo rungtynės, kur susitiko lygos lyderis Vilniaus „VHC Šviesa“ rankinio klubas ir Alytaus „Almeida Stronglasas“. Rungtynės baigėsi taikiai, rezultatu 26:26 (15:15).
Vilniaus VHC „Šviesa“ (mėlyna apranga) savo aikštelėje Varėnos „Ūlos“ klubą sutriuškino net 23 įvarčių skirtumu 40:17 (17:09)
Vilniaus „VHC Šviesa“ rankinio klubas. / A.Pliadžio/Pliadisfoto.lt nuotr.

Rungtynėse kova vyko taškas į tašką ir jau po pirmojo kėlinio komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 15:15. Po pertraukos suaktyvinę savo žaidimą alytiškiai turėjo sukaupę minimalią persvarą, tačiau rungtynių pabaigoje tiksliau sužaidę vilniečiai pasiekė lygiąsias 26:26. Vilniaus „VHC Šviesos“ klubui tai buvo paskutinė repeticija prieš savaitgalį vyksiančią Baltijos rankinio lygos dvikovą.

Vilniečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Trainavičius – 8 įvarčiai, Mindaugas Sukackas ir Švilpa – po 5, Martynas Žala – 3.

Alytaus „Almeidos Stronglaso“ komandoje išsiskyrė Justinas Šilalė – 8 įvarčiai, Gintas Adamkevičius – 6, Ramūnas Kalendauskas – 5.

Įdomus, jog 7 metrų baudinius abi komandos realizavo be klaidų. Vilniaus „VHC Šviesa“ 5(5), Alytaus „Almeida Stronglasas“ 2(2).

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Vilniaus „VHC Šviesa“              9 7 1 1 279:228 15
2. Alytaus „Almeida–Stronglasas“      9 5 1 3 273:250 11
3. Klaipėdos „Žemaitijos Dragūnas“    8 5 1 2 220:199 11
4. Šiaulių „Universitetas–Diringa“    8 5 0 3 237:224 10
5. Kauno „Granitas–Gaja–Karys“        8 5 0 3 238:230 10
6. Vilniaus „HC Vilnius“              8 3 1 4 239:228  7
7. Kauno „Lūšis“                      8 3 1 4 230:233  7
8. Panevėžio „KKSC–Grifas“            8 3 0 5 206:244  6