Lietuvos rinktinė beviltiškai pralaimėjo ir Vokietijos jaunių ledo ritulio ekipai

Ledo ritulys
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Ledo ritulys
Šaltinis: BNS
0

Trečią pralaimėjimą iš eilės planetos jaunių (iki 18 metų) ledo ritulio pirmenybių pirmojo diviziono B grupės varžybose patyrė taškų neturinti šešių komandų turnyro autsaiderė Lietuvos rinktinė.

Trečiadienį lietuviai nesugebėjo pasipriešinti trečią pergalę iš eilės iškovojusiai čempionato favoritei bei lyderei Vokietijos (9 tšk.) rinktinei - 0:15 (0:6, 0:5, 0:4).

Keturis įvarčius nugalėtojams pelnė Vincentas Schlenkeris (08:38, 14:53, 33:56 ir 37:53), po du - Marcelis Noebelsas (19:43 bei 38:47) ir Corey'is Mapesas (40:55 bei 48:57).

30 baudos minučių surinkę lietuviai šiame mače į varžovų vartus metė vos 7 kartus, tuo tarpu vokiečiai (10 min.) - net 89.

Pirmenybių lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Vokietija           3 3 0 0 0  35:1  9
2. Lenkija             2 2 0 0 0  10:1  6
3. Vengrija            2 1 0 1 0  11:7  4
4. Didžioji Britanija  2 0 1 0 1   5:13 2
5. Kazachstanas        2 0 0 0 2   1:13 0
6. Lietuva             3 0 0 0 3   3:30 0