Šaudymo į skraidančius taikinius čempionu tapęs Ronaldas Račinskas pagerino šalies rekordą

Ronaldas Račinskas
0

Sekmadienį pasibaigė dvi dienas Vilniuje Lietuvos olimpinio sporto centro šaudykloje vykęs šaudymo į skraidančius taikinius Lietuvos čempionatas.

Apvalioje aikštelėje po kvalifikacinių varžybų pirmavo titulą ginantis Ronaldas Račinskas (117 pataikymų iš 125). Lyderio pasiektas rezultatas yra naujas Lietuvos rekordas, kuris trimis taškais viršija minimalų olimpinį kvalifikacinį normatyvą (šiemet R. Račinskas jau antrą kartą geriną sau priklausantį Lietuvos rekordą).

Antras po kvalifikacinių varžybų rikiavosi Germanas Bogdanovas (113), trečias – Leonas Molotokas (110).

Pusfinalyje ir finale geriausią rezultatą parodęs R.Račinskas apgynė Lietuvos čempiono titulą (14 iš 16 pusfinalyje ir 15 iš 16 finale). Nugalėtojui finale keturiais taškais nusileidęs Germanas Bogdanovas pelnė sidabrą. Kovoje dėl bronzos  Leonas Molotokas 14:11 nugalėjo Aleksandrą Mieževojų.

Tranšėjinėje aikštelėje Lietuvos čempionu tapo Donatas Blaškevičius (kvalifikacinėse varžybose pataikęs 104 iš 125 + 14 iš 15 pusfinalyje + 11 iš 15 finale). Antrą vietą užėmė Algirdas Keršulis (104 iš 125 + 14 + 8).  Kovoje dėl bronzos Virgilijus Grybė 13:9 nugalėjo Kristijoną Žemaitį.