2011 04 16

Lietuvos šauliai kopė ant garbės pakylos Turkijoje

Turkijos mieste Antalijoje baigėsi pirmasis šaudymo iš lanko Europos taurės etapas.Mišrių porų varžybose Lietuvos atstovai Vladas Šigauskas ir Jelena Babinina, šaudantys skriemuliniais lankais, iškovojo bronzą.
Vladas Šigauskas
Vladas Šigauskas / LLF nuotr.

Po kvalifikacijos mūsų šalies pora užėmė penktą vietą. Ketvirtfinalyje Lietuvos sportininkai 148:147 pranoko Belgijos duetą, kuris kvalifikacijoje buvo ketvirtas.

Pusfinalyje lietuvių poros laukė vienvaldžiai kvalifikacijos lyderiai – italai. Nors Lietuvos atstovai pralaimėjo, tačiau kovojo atkakliai ir varžovams nusileido tik 3 taškų skirtumu (150:153). Italijos porą sudaro vieni pajėgiausių pasaulio lankininkų: Sergio Pagni šiuo metu pasaulio reitinge užima antrą vietą, o jo porininkė Marcella Tonioli kvalifikacijoje užfiksavo naują pasaulio rekordą.

V.Šigauskas, šiuo metu užimantis septintą vietą pasaulio reitinge,  trečiadienį Turkijoje jau iškovojo bronzos medalį individualiose varžybose. J. Babinina iš varžybų pasitraukė aštunfinalyje ir užėmė devintą vietą.