Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 29d. 16:19

Lietuvos sporto treneriai susitiko su Daina Gudzinevičiūte ir Virgilijumi Alekna

Daina Gudzinevičiūtė
Viganto Ovadnevo nuotr. / Daina Gudzinevičiūtė

Lietuvos trenerių profesinės sąjungos atstovai, tarp kurių buvo K. Pavilonis, J. Moskvičiovas, V. Konovalovas, R. Sausaitis ir kiti garsūs sporto treneriai, susitiko su pagrindiniais kandidatais į Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentus, olimpiniais čempionais Daina Gudzinevičiūte ir Virgilijumi Alekna.

Abiejuose susitikimuose sporto atstovai aptarė dabartinę sporto ir olimpiečių rengimo situaciją Lietuvoje. Kandidatai pasidalijo mintimis apie sporto strategiją, valstybės požiūrį į šią sritį.

V. Alekna ir D. Gudzinevičiūtė akcentavo aukšto meistriškumo sportininkų rengimo centrų svarbą, bei sutiko su trenerių išsakytomis pastabomis dėl sunkaus trenerių darbo ir žadėjo, sėkmės LTOK prezidento rinkimuose atveju, nepalikti nuošalyje olimpiečius išugdžiusių specialistų ir skirti jiems deramą dėmesį.

Kandidatai taip pat pristatė savo prioritetus, kuriais vadovautųsi užėmę LTOK prezidento postą. Daug dėmesio skirta sporto finansavimo klausimams, darbui su potencialiais rėmėjais.

Lietuvos trenerių profesinė sąjunga, įvertinusi kandidatų išsakytas mintis, nuspręs dėl paramos vienam iš kandidatų pareiškimo.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:12
01:07
01:46

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką