Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 10d. 21:16

Lietuvos stalo futbolo rinktinė išvyko į Turiną kovoti dėl pasaulio stalo futbolo taurių

Lietuvos stalo futbolo rinktinė
„Foosin“ nuotr. / Lietuvos stalo futbolo rinktinė

Paskutinę akimirką prie rinktinės prisijungė daugkartinis Lietuvos stalo futbolo čempionas ir vienas geriausių visų laikų Lietuvos žaidėjų – Rytis Mitkus.

„Dabar jau tikrai esame stiprūs, kaip niekada“ – teigia žaidžiantysis treneris Rapolas Jamontas. Vis dėlto, paklaustas, kokie rinktinei keliami uždaviniai ir tikslai, treneris neskubėjo žadėti medalių ir prognozuoti prizinių vietų. „Visų pirma, Pasaulio taurėje dalyvauja daug rinktinių, apie kurias neturime jokos informacijos ir dar nesame su jomis susidūrę tarptautiniuose turnyruose, todėl prognozuoti labai sunku. Pvz. kinų ir japonų rinktinės gali būti labai labai stiprios – prisiminkime, kaip gerai šių šalių atstovai žaidžia stalo tenisą, kuris, kaip ir stalo futbolas, reikalauja geros motorikos, reakcijos ir ištvermės. Kitas dalykas – Lietuvos rinktinė neturi „multitable“ turnyrų patirties. Mūsų „namų“ stalas yra „Garlando“, tačiau „multitable“ formato turnyruose teks žaisti dar prie 4 skirtingų stalų. Žinoma, žaidimo principas visiškai toks pat, tačiau labai skiriasi žaidimo stalų charakteristikos – sukibimas, rankenų svoris, žaidėjų figūrėlių dydis, žaidimo greitis ir t.t. Tarp mačų prie skirtingų stalų būna 1,5 minutės pertraukėlės, todėl laiko persiorientuoti beveik nėra. Kliausimės raumenų atmintimi ir sąlyginiais refleksais – šito iš mūsų niekas neatims. Mes važiuojame kovoti ir laimėti“, – sako R. Jamontas.

Lietuvos stalo futbolo rinktinė tikrai nesėdėjo sudėjusi rankų ir intensyviai ruošėsi Pasaulio taurės varžyboms – treniruočių ciklas prasidėjo jau prieš mėnesį, o žaidėjai treniravosi net ir per Velykas, todėl dabar visi tikrai yra puikios sportinės formos ir išalkę pergalių. „Vežamės vėliavą su Vyčiu, penktadienį iškilmingos turnyro atidarymo ceremonijos metu, kiekviena rinktinė giedos savo himną – atsakingai ruošiamės ir šiam momentui. Kaip ir kiekvieno sporto atstovams, kurie gina savo šalies garbę, mums labai svarbus palaikymas – norime jausti, kad Lietuva su mumis, nes mes žaisime už Lietuvą.“

Šiandien 12:00 įvyko Lietuvos stalo futbolo rinktinės išlydėtuvės į Pasaulio taurę. Rinktinės rėmėjas „Adform“ suorganizavo improvizuotą pikniką su sumuštiniais ir žinoma stalo futbolu ant Neries krantinės. Visi norintys galėjo mesti pirštinę rinktinės nariams, patikrinti geriausių Lietuvos stalo žaidėjų pasirengimą ir palinkėti sėkmės jau rytoj prasidėsiančiose Pasaulio taurės 2015 kovose.

Tiesiogines pasaulio taurės transliacijas bus galima stebėti „Foosin“ stalo futbolo klube 9-12 dienomis, o naujienas sekti ir palaikyti rinktinę Facebook puslapyje „Būk išvien!“ bei 15min.lt.

Temos: 1 stalo futbolas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką