2021 11 30

Lietuvos stalo tenisininkai – Baltijos šalių čempionai

Saldus mieste, Latvijoje, vykusiame Baltijos šalių stalo teniso čempionate dalyvavo Lietuvos moterų ir vyrų rinktinės.
Lietuvos vyrų stalo teniso rinktinė
Lietuvos vyrų stalo teniso rinktinė / LSTA nuotr.

Lietuvos moterų rinktinei atstovavo Kornelija Riliškytė, Emilija Riliškytė, Laura Abaravičiūtė, Marija Mikalauskytė ir trenerė Jolanta Prūsienė (SM „Tauras“), praneša Lietuvos stalo teniso asociacija (LSTA).

Vyrų rinktinėje šalies garbę gynė Valdas Martinkus, Tonetas Domeika, Andrius Preidžius, Rokas Kisielius ir treneris Artūras Orlovas.

Vyrai iš pradžių nugalėjo Estijos rinktinę 3:1, tuomet 3:0 pranoko antrąją Latvijos komandą ir galiausiai 3:2 palaužė ir pagrindinę latvių ekipą.

Lemiamą tašką lietuviams pelnė Tonetas Domeika. Šalie vyrų rinktinė iškovojo aukso medalius ir tapo Baltijos šalių čempionato nugalėtojais.

Asmeninėse varžybose bronzos medalius iškovojo lietuviai – Andrius Preidžius ir Rokas Kisielius (SM „Gaja“). Pirmosios vietos atiteko estams - atitinkamai Vainulai Vallotui ir Stanislavui Strogovui.

Moterų komandines varžybas laimėjo Estija. Lietuvės čempionėms nusileido 1:3 ir užėmė antrąją vietą.

Mūsų šalies moterų rinktinė prieš abi Latvijos komandas laimėjo užtikrintai 3:0 ir buvo apdovanota sidabro medaliais.

Asmeninėse varžybose trečiąją vietą iškovojo Emilija Riliškytė ir Sabina Musajeva (Latvija). Pirmą ir antrą vietas laimėjo estės – Airi Avameri bei Reelica Hanson.