2012 03 04

Lietuvos stalo teniso čempionai – Ieva Venslavičiūtė ir Alfredas Udra

Po trijų įnirtingų dienų kovų Kaune pasibaigė 82-asis istorijoje Lietuvos stalo teniso čempionatas. Pirmenybėse, kuriose netrūko staigmenų, sportininkai atkakliai kovėsi dėl Lietuvos čempionų titulų.
Alfredas Udra
Alfredas Udra / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Šių metų moterų Lietuvos stalo teniso čempione tapo panevėžietė Ieva Venslavičiūtė. I.Venslavičiūtė šiuo titulu džiaugiasi jau antrą kartą. Finale stalo tenisininkė įnirtingoje kovoje rezultatu 4:3 (4:11, 6:11, 11:1, 9:11, 11:9, 11:4, 11:9) įveikė vilnietę Eglę Stuckytę. Trečiąja vieta čempionate dalinasi praėjusiųjų metų čempionė Ieva Jucevičiūtė (Vilnius) bei Eglė Orlovaitė (Vilnius).

Tuo tarpu klaipėdietis Alfredas Udra iškovotu aukso medaliu džiaugiasi pirmą kartą.
A.Udra finale įveikė Algirdą Skirgailą rezultatu 4:2 (11:8, 11:4, 11:4, 6:11, 11:7). Lietuvos čempionate trečiąja vieta džiaugiasi Denisas Stankevičius (Kaunas) ir Tomas Mikutis (Šilalės r.).

I.Venslavičiūtė savo sėkme džiaugėsi tris kartus labiau. Stalo tenisininkė tapo ne tik vienetų, bet ir moterų bei mišraus dvejeto čempionė.

Moterų dvejeto finale I.Venslavičiūtė ir Auksė Gecevičiūtė (Vilnius) rezultatu 3:1 (11:9, 11:7, 4:11, 13:11) įveikė vilniečių duetą E.Stuckytę ir I.Jucevičiūtę. Trečiąja vieta dalinasi kaunietės Vitalija Venckutė ir Ugnė Baskutytė bei vilnietės Aistė Macaitė ir Aušra Stirbytė.

Čempionų titulu vyrų dvejeto tarpe džiaugiasi Vytas Rybakas (Vilkaviškis) ir Kęstutis Žeimys (Kybartai). Sportininkai finale rezultatu 3:2 (4:11, 12:10, 8:11, 11:8, 11:6) nugalėjo vilniečius Algirdą Skirgailą ir Darių Banį. Vyrų dvejeto trečiąja vieta dalinasi Arnoldas Domeika (Mažeikiai) ir Marius Bučys (Mažeikiai) bei Valdas Martinkus (Panevėžys) ir Tomas Mikutis (Šilalės r.).

Mišraus dvejeto čempionais tapo Matas Skučas (Kaunas) ir Ieva Venslavičiūtė (Panevėžys). Finale sportininkų pora rezultatu 3:1 (11:9, 11:9, 7:11, 11:9) įveikė E.Stuckytę ir Arnoldą Domeiką (Mažeikiai). Trečiąja vieta rungyte dalinasi T.Mikutis ir A.Stirbytė bei K.Žeimys ir V.Venckutė.