Tiesiogiai
Publikuota 2022 09 11, 12:19

Lietuvos tinklininkės – tarp penkių stipriausių „King of the Court“ turnyre

Utrechte (Nyderlandai) vykstančiame prestižiniame neįprasto formato „King of the Court“ turnyre nuostabų pasirodymą tęsia Ieva Dumbauskaitė ir Gerda Grudzinskaitė. Tarp stipriausių Europos komandų sėkmingai kovojančios lietuvės šeštadienį žengė į turnyro finalą.
Gerda Grudzinskaitė
Gerda Grudzinskaitė / CEV nuotr.

A pusfinalio pirmajame etape lietuvės surinko 7 tašku ir užėmė trečiąją vietą. Pasirodymą šiame etape baigė penktos likusios norvegės Sunniva Holland-Hansen ir Emilie Olimstad.

Antrajame etape I. Dumbauskaitė ir G. Grudzinskaitė su 7 taškais buvo trečios, o iš kovos pasitraukė danės Clara Windeleff ir Sofia Bisgaard. Trečiajame etape Lietuvos paplūdimio tinklininkės vėl surinko 7 taškus ir užėmė antrąją vietą. Aplenktos buvo ukrainietės Iryna Machno ir Inna Machno (2 tšk.). Pirmą vietą užėmė ir su lietuvėmis tiesioginį kelialapį į finalą pelnė šveicarės Anouk Verge-Depre ir Menia Bentele.

Turnyro finalas sekmadienį vyks 21 val.

Šiame Europos zonos turnyre dalyvauja dauguma stipriausių Senojo žemyno paplūdimio tinklininkų. Stipriausios komandos taip pat pelnys kelialapius į finalinį pasaulinį „King of the Court“ etapą, kuris planuojamas kitų metų pradžioje Dohoje (Kataras).

„King of the Court“ varžybos vyksta netradiciniu formatu. Komandos yra suskirstomos į grupes ir jos žaidžia pasikeisdamos. Pora, laimėjusi tašką, lieka aikštėje, o pralaimėjusias pakeičia kita pora. Taip komandos rotuojasi kol baigiasi laikas.

Bendrą turnyre Utrechte prizų fondą sudaro 200 tūkst. eurų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką