2010 07 20

Lietuvos vyrų estafetės rinktinei – Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato bronza

Dar vieną bronzos medalį antradienį Vengrijoje pasibaigusiame Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate iškovojo Lietuvos vyrai.
Asmeninėje įskaitoje J.Kinderis užėmė šeštą (kairėje), o E.Krungolcas - aštuntą vietas.
Lietuvos vyrų rinktinei estafetėje atstovcavo J.Kinderis (kairėje), E.Krungolcas (dešinėje) ir T.Makarovas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvos trejetas – Justinas Kinderis, Edvinas Krungolcas ir Tomas Makarovas – estafetės varžybose surinko 6062 taškus ir tik 24 taškais atsiliko nuo sidabru pasipuošusios Lenkijos ekipos.

Senojo žemyno čempionais estafetėje tapo Vengrijos šiuolaikinės penkiakovės atstovai – 6206 taškai.

Lietuvos trejetas antradienį užėmė trečią vietą fechtavimosi (846 tšk.) rungtyje, buvo ketvirtas plaukime (1268 tšk.), antras jojime (1140 tšk.) ir tik septintas kroso bei šaudymo dvikovėje (2808 tšk.).

Sekmadienį vykusiose asmeninėse varžybose Lietuvos trijulė – Justinas Kinderis, Andrejus Zadneprovskis ir Edvinas Krungolcas – surinko 16 932 taškus ir užėmė trečią vietą komandų rikiuotėje.

Pirmąją čempionato bronzą Vengrijoje mūsų šalies penkiakovininkams iškovojo Donata Rimšaitė, šeštadienį užėmusi trečią vietą moterų asmeninėse varžybose.