2011-10-29 09:18

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė dalyvaus tarptautiniame turnyre Norvegijoje

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė kitą savaitę Norvegijos sostinėje Osle (lapkričio 3–5 dienomis) dalyvaus tarptautiniame keturių ekipų turnyre „Bring Cup 2011“, o lietuvių varžovais bus Norvegijos, Portugalijos ir Makedonijos ekipos.
Lietuvos rankinio rinktinė
Lietuvos rankinio rinktinė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Į Norvegiją Lietuvos rinktinė išvyks antradienį, o turnyrą pradės rungtynėmis su Portugalija ketvirtadienį, penktadienį mūsiškių varžovais bus šeimininkai norvegai, o šeštadienį – makedonai.

Lietuvos rinktinės sudėtis „Bring Cup 2011“ rankinio turnyrui Osle: Aistis Pažemeckas, Vilius Rašimas, Gintaras Cibulskis, Tadas Stankevičius, Valdas Novickis, Aidenas Malašinskas, Vaidotas Grosas, Nerijus Atajevas, Remigijus Čepulis, Vaidas Trainavičius, Gražvydas Juška, Mindaugas Andriuška, Jonas Truchanovičius, Tomas Eitutis, Valdas Drabavičius, Skirmantas Plėta ir Darius Jasinskas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą