2012 03 29

Lietuvos vyrų stalo teniso rinktinė pasaulio čempionate kovos dėl 49-os vietos

Vokietijoje vykstančiame komandiniame pasaulio stalo teniso čempionate paaiškėjo Lietuvos vyrų rinktinės pirmoji varžovė, kovoje dėl kelialapio į antrąjį divizioną.
Stalo tenisininkas Tomas Mikutis
Stalo tenisininkas Tomas Mikutis / Red.arch. nuotr.

Trečiojo diviziono ketvirtfinalyje dėl 49–56 vietų Lietuvos stalo tenisininkai ketvirtadienį vėlai vakare žais su Tailando ekipa, kuri aštuntfinalyje (dėl 49-60 vietų) 3:2 įveikė Čilės komandą.

Šio ketvirtfinalio mačo nugalėtoja dėl vieno iš dviejų kelialapių į antrąjį divizioną kovos su JAV ir Dominikos respublikos susitikimą laimėjusia rinktine.

Pirmąjį etapą lietuviai įveikė be pralaimėjimų

Vokietijoje vykstančiame komandiniame pasaulio stalo teniso čempionate Lietuvos vyrų rinktinė kol kas laimėjo visus penkis mačus.

Trečiadienį mače dėl pirmosios vietos trečiojo diviziono J grupėje Lietuvos stalo tenisininkai 3:1 įveikė Malaizijos ekipą ir tęs kovą dėl 49–60 vietų bei vieno iš dviejų kelialapių į antrąjį divizioną.

Trečiadienio mače nepasisekė tik Alfredui Udrai, kuris 0:3 (8:11, 8:11, 54:11) nusileido Muhdui Shakirinui Ibrahimui.

Vėliau dvi pergales iškovojo Tomas Mikutis, 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) sutriuškinęs Kianą Bengą Chai ir 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) nugalėjęs Muhdą Shakiriną Ibrahimą, bei vieną susitikimą laimėjo Kęstutis Žeimys, 3:0 (11:4, 11:4, 11:9) nepalikęs vilčių Dunley'ui Foo.

Užėmusi pirmą vietą grupėje Lietuvos rinktinė pirmajame atkrintamųjų varžybų dėl 49–60 vietų rate bus laisva, o ketvirtfinalyje dėl 49–56 vietų susitiks su Čilės ir Tailando ekipų mačą laimėjusiais stalo tenisininkais.

Kituose J grupės penktojo turo mačuose JAV komanda 3:0 nugalėjo Juodkalniją, o Ekvadoras 3:0 įveikė Katarą.

Antrą bei trečią vietas J grupėje užėmę JAV ir Malaizijos stalo tenisininkai toliau taip pat tęs kovą dėl 49–60 vietų, o Ekvadoro, Kataro ir Juodkalnijos ekipos kovos dėl 61–72 vietų bei teisės ateinančiais metais vėl rungtyniauti trečiajame divizione.