TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2015 07 21

Lietuvos žolės riedulininkės nepasigailėjo kroačių

Kroatijoje prasidėjo penkių komandų 2015 metų Europos moterų žolės riedulio III diviziono čempionatas, kuriame rungtyniauja Lietuvos rinktinė.
Lietuvos žolės riedulininkės
Lietuvos žolės riedulininkės / LŽRF nuotr.
Temos: 1 Žolės riedulys

Pirmąją turnyro dieną lietuvės 5:1 (3:1) sutriuškino šeimininkių rinktinę bei tapo pirmenybių lyderėmis.

Rungtynių pradžia su šeimininkėmis nebuvo linksma – jau 7-ą minutę Kroatijos rinktinė išsiveržė į priekį.

Vis dėlto jau 9-ą min. po mažojo kampinio Lietuvos rinktinės kapitonė Ramūnė Petrauskaitė rezultatą išlygino, o 20-ą min. Jūratė Juodytė išvedė į priekį. 28-ą min. J. Juodytė skirtumą padidino iki 3:1.

Po pertraukos padėtis aikštėje nesikeitė, o Lietuvos ekipai varčius pelnė Dovilė Juraitė (44 min.) ir Kristina Žalandauskaitė (67 min.).

Antradienį Lietuvos rinktinė susitiks su Turkijos riedulininkėmis, kurios pirmadienį 2:1 (1:0) privertė pasiduoti Šveicarijos komandą.

Čempionate Kroatijoje taip pat dalyvauja Rusijos moterų žolės riedulio ekipa, kuriai pirmadienį buvo laisva diena.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?