2009 02 23

LRT Didžiąją rankinio tautę laimėjo „Lūšis-Sanistal“

Sekmadienį atsakomosiose LRT Didžiosios vyrų rankinio taurės turnyro finalo rungtynes Kauno „Lūšies-Sanistal“ klubas svečiuose 39:22 (20:13) sutriuškino Šiaulių „Universiteto“ komandą ir po šešerių metų pertraukos ketvirtą kartą klubo istorijoje iškovojo taurę.
Rankinis
Rankinis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Anksčiau „Lūšies-Sanistal“ rankininkai LRT Didžiąja taure džiaugėsi 2001, 2002 ir 2003 metais.

Pirmąsias rungtynes šeštadienį savo aikštėje kauniečiai laimėjo keturių įvarčių skirtumu – 32:28 (16:18).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Saulius Katkevičius, pelnęs 11 įvarčių. 7 įvarčius į aikštės šeimininkų vartus įmetė Vaidas Drevinskas, 6 – Ernestas Vaičys.

„Universiteto“, kuris šalies rankinio taure džiaugėsi 1999 ir 2000 metais, ekipoje išsiskyrė Nedas Jarašūnas ir Saulius Bernikas, pelnę atitinkamai 7 ir 4 įvarčius.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius