Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

LTOK ir LR aplinkos ministerija rinks palankiausią aplinkai sporto bazę

 LR aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas ir Daina Gudzinevičiūtė
LR aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas ir Daina Gudzinevičiūtė
Šaltinis: 15min
0
A A

LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir LR aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas pasirašė susitarimą, pagal kurį abi organizacijos įsipareigojo surengti konkursą ir išrinkti palankiausią aplinkai sporto bazę Lietuvoje. Konkurso metu bus išrinkti du nugalėtojai – labiausiai aplinkai palanki sporto bazė mieste ir rajone.

Aplinkos ministerija nugalėtojams įteiks garbės raštus ir po specialiąją lentelę, tvirtinamą prie pastato, o LTOK skirs piniginius prizus po 1 500 eur.

„Tarptautinis olimpinis judėjimas labai palaiko draugiškumą aplinkai ir gamtos puoselėjimą. Mums svarbu, kad sporto bazės laikytųsi aplinkosauginių reikalavimų, išlaikytų natūralią ir švarią aplinką. Tikimės, kad šio konkurso dėka atsiras įdomių ir gražių pavyzdžių, kurie paskatins kitų sporto bazių vadovus jungtis prie „žaliųjų“ iniciatyvų“, – sakė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Aplinkai palankiausios sporto bazės rinkimai organizuojami pirmą kartą. Konkursą inicijavo LTOK komisija „Sportas ir aplinka“. Aplinkos puoselėjimo skatinimas yra viena svarbiausių olimpinio judėjimo iniciatyvų.

Tarptautinis olimpinis komitetas aktyviai bendradarbiauja su Jungtinėmis Tautomis aplinkosaugos programose, olimpiniai komitetai įvairiose šalyse vykdo aplinkosaugą skatinančias veiklas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką