2011 02 21

Mančesterio treke sekmadienį Simona Krupeckaitė finišavo septinta

Sekmadienį Anglijoje baigėsi ketvirtasis 2010–2011 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapas.
Simona Krupeckaitė
Simona Krupeckaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Septintą vietą baigiamojo etapo moterų keirino lenktynėse užėmė Simona Krupeckaitė, o antroji Lietuvos dviratininkė šioje rungtyje Gintarė Gaivenytė tarp 37 sportininkių liko 25-a.

Aukso medalį iškovojo kinė Shuang Guo, aplenkusi prancūzę Clarą Sanchez ir britę Victorią Pendleton.

Moterų keirino rungties galutinėje pasaulio taurės įskaitoje S.Krupeckaitė su 13 taškų liko aštunta.
Nugalėjo C.Sanchez (30 tšk.), antra buvo V.Pendleton (20 tšk.), o trečia pozicija tenkinosi australė Anna Meares (18 tšk.).

Moterų daugiakovės (omniumo) varžybose po po antrosios dienos dešimtą vietą tarp 23 dalyvių su 64 taškais užėmė Vilija Sereikaitė.

Lietuvos dviratininkė buvo antra asmeninėse persekiojimo lenktynėse (3 min. 36,199 sek.), skrečo rungtyje tenkinosi šešiolikta pozicija bei laimėjo lenktynes laikui (35,746 sek.).

Daugiakovės varžybas Mančesterio treke laimėjo amerikietė Sarah Hammer (9 tšk.), aplenkusi olandę Kirsten Wild (38 tšk.) bei lenkę Malgorzatą Wojtyrą (42 tšk.).

Bendrojoje pasaulio taurės varžybų įskaitoje tarp 21 klasifikuotos dviratininkės V.Sereikaitė daugiakovėje su 3 taškais liko devyniolikta.

Nugalėjo kanadietė Tara Whitten (32 tšk.), antrą vietą užėmė ispanė Leire Olaberria Dorronsoro (25 tšk.), o trečia liko Sarah Hammer (24 tšk.).