2011 02 19

Mančesterio treke Simona Krupeckaitė ir Gintarė Gaivenytė finišavo septintos

Penktadienį Anglijoje prasidėjo baigiamasis 2010–2011 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapas.
Moterų komandinio sprinto rungtyje septintąją vietą tarp 21 ekipos užėmė Simona Krupeckaitė poroje su Gintare Gaivenyte.
Moterų komandinio sprinto rungtyje septintą vietą tarp 21 ekipos užėmė Simona Krupeckaitė poroje su Gintare Gaivenyte. / Alfredo Pliadžio nuotr.

Moterų komandinio sprinto rungtyje septintą vietą tarp 21 ekipos užėmė Simona Krupeckaitė poroje su Gintare Gaivenyte – 33,876 sek.

Nugalėjo Kinijos dviratininkės (33,140 sek.), aplenkusios Australijos (33,372 sek.) bei Prancūzijos (33,517 sek.) sportininkes.

Bendrojoje šios rungties pasaulio taurės įskaitoje su 16 taškų lietuvės liko šeštos.

Aštuntos tarp 21 ekipos moterų komandinėse 3 km persekiojimo lenktynėse penktadienį buvo Vilija Sereikaitė, Vaida Pikauskaitė ir Aušrinė Trebaitė – 3 minutės 27,958 sekundės.

Nugalėjo Didžiosios Britanijos dviratininkės (3:20,962), aplenkusios Naujosios Zelandijos (3:20,988) rinktinę bei mišrią „Ouch Pro Cycling“ (3:23,048) komandą.

Bendrojoje sezono įskaitoje su 9 taškais lietuvės liko aštuntos tarp aštuoniolikos klasifikuotų rinktinių.

Pasirodymą vyrų daugiakovėje (omniumas) penktadienį baigė Gediminas Bagdonas.

Viename iš dviejų kvalifikacinių važiavimų (15 km su 6 tarpiniais finišais) lietuvis su 2 taškais tarp 16 dalyvių buvo keturioliktas ir nepateko tarp 12 geriausiųjų, kurie kovą tęsia dėl medalių.