Sportas gyvai
2009 01 12

Marija Šarapova „Australian Open“ nežais

Dabartinė „Australian Open“ čempionė Rusijos tenisininkė Marija Šarapova nusprendė šiemet titulo neginti. Buvusi pirmoji pasaulio raketė pranešė, kad jau išsigydė pernai gautą peties traumą, tačiau dar nespėjo įgyti reikiamos formos.
Marija Šarapova
Marija Šarapova / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Su apgailestavimu turiu pranešti, kad neginsiu „Australian Open“ nugalėtojos titulo, – teigiama M.Šarapovos oficialiame pranešime. – Petys manęs jau nekamuoja, tačiau treniruotis visa jėga pradėjau tik prieš dvi savaites. Tad nespėjau pasiekti lygio, kuris būtinas žaidžiant „Didžiojo kirčio“ turnyruose.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Marija Šarapova
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Marija Šarapova

„Australian Open“ – vienas mėgstamiausių mano turnyrų. O sirgaliai Melburne – geriausi pasaulyje, tad ilgėsiuosi visko, kas susiję su šiuo turnyru. Pažadu čia apsilankyti kitais metais“, – teigia M.Šarapova.

„Australian Open“ direktorius Craigas Tiley šį pareiškimą komentavo taip: „Žinau, kad ji dirbo ištisą parą, kad kuo greičiau atsigautų po traumos. Tačiau laiko jai neužteko. Mes linkime M.Šarapovai kuo greičiau grįžti į kortą ir laukiame Melburne kitais metais.“

Turnyras Melburne prasideda sausio 19 dieną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius