2013 08 21

Marius Bernatonis antrąjį daugiadienių dviratininkų lenktynių „Baltic Chain Tour“ etapą baigė septintas

Iš Suomijos į Estiją persikėlusių daugiadienių „Baltic Chain Tour“ dviratininkų lenktynių antrajame etape septintas finišavo „Team 3M“ komandos narys Marius Bernatonis, o Martynas Maniušis („Doltcini Flanders“) buvo dešimtas.
Dviračių lenktynės
Dviračių lenktynės / BFL/Vyginto Skaraičio nuotr.

Abu Lietuvos dviratininkai 188 km distancijos finiše 3 sekundes pralaimėjo antrojo etapo nugalėtojui vokiečiui Marceliui Meisenui, akimirka aplenkusiam olandą Davidą van der Poelį bei švedą Christianą Bertilssoną.

Likę keturi lietuviai antrajame etape užėmė kuklesnes vietas. Tomas Vaitkus („Orica GreenEDGE“) finišavo 38-as, Žydrūnas Savickas – 46-as, Darijus Džervus („Doltcini Flanders“) – 59-as, o Paulius Šiškevičius – 77-as:

1. Marcel Meisen (Vokietija) 4 val. 22 min. 40 sek.
120. Lucas Liss (Vokietija) 3:26

Bendroje įskaitoje po dviejų etapų ketvirtąją vietą užimantis M. Maniušis lyderiui švedui Marcusui Fåglumui-Karlssonui pralaimi dvi, o devynioliktojoje pozicijoje esantis M.Bernatonis