Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 11d. 19:30

Michaelio Schumacherio dukra savo pergalę skyrė tėvui

M.Schumacherio dukra Gina Maria taip pagerbė savo tėvą.
M.Schumacherio dukra Gina Maria taip pagerbė savo tėvą.

„Tėtis mokino mane tapti čempione“, – pareiškė Gina Maria Schumacher – 22 metų vokietė, savo pergalę paskyrusi ligos patale prikaustytam garsiajam lenktynininkui.

Praėjo šešeri metai nuo „Formulės-1“ legendos Michaelio Schumacherio smegenų traumos, nutikusios jam slidinėjant ir lėmusios ilgametę būseną komoje.

Tiksliai nėra žinoma, kaip 50-metis vokietis gyvena dabar. Jo šeima stengiasi neviešinti M.Schumacherio sveikatos reikalų.

Tiesa, šį savaitgalį jo žmona Corinna nusprendė nutraukti tylą, pirmą kartą per keleris pastaruosius metus davusi interviu.

Interviu vokiškam žurnalui ji pasakojo, kad Michaelis jai įskiepijo susidomėjimą žirgais.

„Niekada nepamiršiu, kam už tai esu dėkinga. Tai mano vyras Michaelis, – pasakojo lenktynininko žmona. – Kai man buvo 30 metų, svajojau turėti žirgą, o jis nuskrido į Dubajų dėl arabų ristūno.“

Ne tik Corrina Schumacher įsitraukė į jodinėjimą.

Judviejų dukra Gina-Maria taip pat pamilo žirgus.

22 metų vokietė varžosi aukščiausio lygio varžybose, o savaitgalį varžėsi Italijos mieste Veronoje.

Ji papuošė žirgą „Ferrari“ atributais ir pati pasidabino Italijos automobilių komandos apranga, kad taip pažymėtų savo tėvo paskutinio titulo „Formulės-1“ pasaulio čempionate jubiliejų – prieš 15 metų M.Schumacheris septintą kartą tapo planetos čempionu.

„Tai tėtis išmokė mane tapti čempione, – sakė Gina-Maria, pabrėžusi ir skirtumus tarp automobilių lenktynių ir žirgų sporto. – Kai važiuoji lenktyniniu automobiliu, po varžybų pastatai mašiną į garažą. O žirgu reikia rūpintis visą laiką, net ir sekmadieniais.“

M.Schumacherio sūnus domisi automobilių sportu ir dalyvauja lenktynėse, o žmona ir dukra valdo dvi rančas Šveicarijoje ir JAV. Žirgai ir jojimas padėjo joms pasisemti stiprybės po šeimą užklupusios nelaimės 2013 metais.

„Niekuo taip nesididžiuoju, kaip žiūrėdama Ginos-Maria jojimą“, – sakė jos motina Corrina.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu
15min tema

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką