2014 09 14

Mini maratoną laimėjo supykęs Paulius Beliūnas ir antrus metus triumfavusi Rasa Batulevičiūtė

Didžiausias būrys bėgikų „Danske Bank Vilniaus maratono“ šventėje stojo prie „Rimi“ šeimos bėgimo 4,2 kilometro starto linijos. Iš daugiau nei 5000 bėgimo entuziastų greičiausias buvo Paulius Bieliūnas. Jis distanciją įveikė per 13 minučių ir 17 sekundžių. Antrą vietą vyrų bėgime užėmė Simas Bertašius (13:34), trečias atbėgo Dalius Pavliukovičius (13:35).
Rasa Batulevičiūtė
Rasa Batulevičiūtė / Tomaš Masoit nuotr.

Mini maratono bėgimą laimėjęs P. Bieliauskas keliomis valandomis anksčiau iškovojo antrą vietą 10-ies kilometrų bėgime.

„Bėgdamas 10 kilometrų palūžau psichologiškai, pabaigoje mane aplenkė ir likau antras. Mini maratone bėgau va bank su vienu tikslu – nugalėti. Norėjau kompensuoti antrą vietą 10 kilometrų bėgime, norėjau sau įrodyti, kad nesu mėmė,“ – sakė dar ir atstatomąją treniruotę planuojantis P. Bieliūnas.

Moterų bėgime antrus metus iš eilės triumfavo Rasa Batulevičiūtė (14:58). Loreta Kančytė nuo nugalėtojos atsiliko beveik minute (15:46). Trečią vietą iškovojo Simona Janavičiūtė (16:57).

„Smagus bėgimas, graži šventė. Buvo sunku, bet žiūrovų palaikymas viską atpirko. Laiko nesekiau, tad komentuoti savo pasirodymo negaliu. Bet bus įdomu jį palyginti su praėjusių metų rezultatu,“ – sakė etatine mini maratono distancijos čempione tampanti R. Batulevičiūtė.