Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Molėtuose iškilmingai atidarytas vienintelis savivaldos lauko teniso aikštynas Lietuvoje

Molėtuose iškilmingai atidarytas vienintelis savivaldos lauko teniso aikštynas  Lietuvoje
Molėtuose iškilmingai atidarytas vienintelis savivaldos lauko teniso aikštynas Lietuvoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį rudeniškai šiltą popietę prie Molėtų sporto centro galėjai sutikti ne tik smalsuolį molėtiškį ar lauko teniso žinovą, bet ir ne vieną sporto žvaigždę. Parodomąja padelio teniso dvejetų dvikova, kurioje rungėsi olimpietis Šarūnas Marčiulionis ir jo draugai, buvo pradėta Molėtų miesto stadiono rekonstrukcijos I etapo darbų užbaigimo šventė.

Po parodomosios kovos simbolinę Molėtų lauko teniso aikštyno atidarymo juostelę perkirpti buvo pakviestas miesto šeimininkas, meras, Stasys Žvinys, Lietuvos padelio teniso federacijos prezidentas Andrejus Zadneprovskis, federacijos viceprezidentas Šarūnas Marčiulionis, LTOK viceprezidentas Romualdas Bakutis, LRS nariai: Petras Čimbaras ir Valentinas Stundys, klebonas dek. mons. Kęstutis Kazlauskas ir aikštyną stačiusios UAB „LitCon“ direktorius Linas Piliponis.

Šventėn susirinkę garbingi svečiai ir meras tarė sveikinimo žodžius, džiaugėsi kuriama puikia sporto infrastruktūra Molėtuose, dėkojo olimpiečiams už atneštą olimpinę dvasią į Molėtų kraštą, o merui už aktyvumą, rūpestį molėtiškių sveikatinimu ir sporto daugiafunkcio centro pradžią Molėtuose, žadėjo lėšas miesto stadiono rekonstrukcijai, teikė simbolines dovanas, linkėjo idėjų tęstinumo, vizijų išsipildymo, įvertinimo, gerų emocijų, lauko tenisą ir naują – padelio tenisą – žaisti bei propaguoti kvietė visus. Molėtų miesto stadiono rekonstrukcijos I etapo darbų užbaigimo šventę baigė iškilmingas mons. K. Kazlausko Molėtų savivaldos lauko teniso aikštyno pašventinimas.

Vėliau buvo galima stebėti Lietuvos Respublikos ir Utenos apskrities čempionatų prizininkių ir prizininkų parodomąsias lauko teniso kovas, pasidžiaugti Molėtų sporto centro auklėtinių meistriškumu.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką