2015 05 16

Moterų rankinio lygos čempionės – Kauno „ACME-Žalgiris“ žaidėjos

Šeštadienį Kaune ir Vilniuje pasibaigė Lietuvos moterų rankinio čempionatas. Veterinarijos akademijos sporto salėje Kauno „ACME-Žalgiris“ trečiąjį kartą didžiajame finale susitiko su HC „Garliava SM-CASCADA“ kolektyvu ir iškovojo trečiąją pergalę 37:29 (15:15) bei apgynė šalies čempionių titulus.
„ACME-Žalgiris“ rankininkės
Temos: 1 Rankinis

Trečioje dvikovoje didžiojo finalo komandos pademonstravo žymiai kokybiškesnį rankinį nei ankstesniame susitikime. Jos darė ženkliai mažiau klaidų, buvo atidesnės atakose bei gynyboje. Rungtynės buvo ganėtinai atkaklios, ypač iki antrojo kėlinio vidurio kai rezultatas svyravo tai vienos tai kitos komandos naudai.

Galiausiai šį švytuoklės principą panaikino žalgirietės, surengusios kelias sėkmingas, rezultatyvias atakas bei atitrūko keturiais įvarčiais. Nuo to momento kaunietės užtikrintai nužygiavo trečiojo šalies čempionių titulo link.

Žalgiriečių ekipoje kaip paprastai taikliai rungtyniavo Gabija Vidūnaitė (12 įv.), Simona Kazlauskaitė (6 įv.), Dovilė Ilčiukaitė (5 įv.), Audinga Kniubaitė ir Daiva Būtėnaitė (po 4 įv.).

Garliavos komandoje pasižymėjo Kamilė Bušaitė (13 įv.), Diana Šatkauskaitė (8 įv.), Emilė Aglinskaitė (4 įv.).

„Garliava SM-CASCADA“

Labai įdomiai įvykiai klostėsi sostinėje, kur mažajame finale dėl bronzos medalių susitiko du Vilniaus klubai – „Eastcon“ ir „Eglė“. „Eastcon Tauras-Vilniaus kolegija“ ekipa po pratęsimo nugalėjo 36:34 bei seriją laimėjo 3:0.

Vilniečių poros rungtynėse nugalėtojoms Eglė Burakauskaitė 9 (įv.), Ramūnė Silko ir Inesa Verbovik (po 7 įv.), Gerda Trušytė ir Greta Kavaliauskaitė (5 įv.).

LEU „Šviesa-Eglė“ kolektyve rezultatyviai rungtyniavo Rasa Mikalonytė (13 įv.), Rita Repečkaitė (7 įv.), Gabija Gadliauskaitė (5 įv.).