2020 02 01

Moterų rankinio lygos rungtynėse – 5 vartininkės įvarčiai

Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) šeštadienį Kauno raj. „Cascada – HC Garliava SM“ namuose 27:27 (16:15) sužaidė su Vilniaus „Egle“ ir išsaugojo antrąją vietą turnyrinėje lentelėje.
Benita Šliupaitė
Benita Šliupaitė / LRF nuotr.
Temos: 1 Rankinis

Susitikimą kur kas geriau pradėjo Garliavos rankininkės (6:1), tačiau įpusėjus pirmojo kėlinio laikui jų pranašumas aptirpo – 8:6. Nors iki pertraukos Vilniaus klubas taip ir neišsiveržė į priekį, tačiau priartėjo per 1 įvartį – 15:16.

Antrajame kėlinyje ilgą laiką garliavietės išlaikė pranašumą, tačiau 43 minutę „Eglė“ pirmą kart buvo priekyje – 23:22. Į tai sėkmingu žaidimu atsakę šeimininkės likus žaisti 11 minučių pirmavo 27:24. Per paskutiniąsias 10 minučių Garliavos rankininkės nepelnė nė 1 įvarčio, tačiau „Eglės“ klubas sugebėjo tik išlyginti rezultatą – 27:27.

Šiame mače „Eglei“ dėl diskvalifikacinės pražangos praėjusiame mače padėti negalėjo Aušra Šponė, kuriai prieš mačą įteiktas naudingiausios II-ojo reguliaraus sezono rato žaidėjos apdovanojimas.

Susitikimas pasižymėjo vienu itin retu rankinyje reiškiniu – antra pagal rezultatyvumą Kauno rajono komandoje buvo vartininkė Benita Šliupaitė, kuri pelnė net 5 įvarčius. Vilniaus ekipai taikant taktiką keisti vartininkę aikštės žaidėja B.Šliupaitė net 5 kartus pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Po šių lygiųjų Garliavos rankininkės išsaugojo 2 vietą moterų lygoje, jų varžovės iš Vilniaus turi 1 tašku mažiau ir yra trečioje pozicijoje.

Rezultatyviausia šeimininkių gretose buvo 9 įvarčius pelniusi Evelina Dževerakaitė, 5 pridėjo B.Šliupaitė. Vilniaus ekipai po 9 įvarčius surinko Greta Sadauskaitė ir Auksė Sviderskienė.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas