2014 10 10

Moterų žolės riedulio čempionate „Kelmė“ iškovojo antrąjį tašką

2014-2015 metų Lietuvos moterų žolės riedulio čempionate sužaistas dar vienas antrojo rato mačas. Per jį „Kelmė“ sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su Šiaulių „Klevu-Joma“.
Šiaulių „Klevas-Joma“ (žali marškinėliai) užima trečiąją vietą
Šiaulių „Klevas-Joma“ (žali marškinėliai) užima trečiąją vietą / Augusto Četkausko nuotr.

Šiaulietės rungtynių pradžioje net dukart buvo likusios žaisti mažumoje, tačiau pirmąjį įvartį įmušė būtent jos – 15 min. pasižymėjo Milvydė Kontutytė. Kelmės komanda prieš pas pertrauką rezultatą išlygino, o antrojo kėlinio viduryje realizavo mažąjį kampinį ir išsiveržė į priekį. Vis dėlto išsaugoti savo panašumo „Kelmei“ nepavyko – ta pati M.Kontutytė 62 min. išplėšė savo komandai lygiąsias.

Rungtynių statistika: „Kelmė“ – Šiaulių „Klevas-Joma“ 2:2 (1:1)

Įvarčiai: 0:1 Milvydė Kontutytė (15), 1:1 Vaida Vasiliauskaitė (33), 2:1 Vaida Račkauskaitė (55 iš mk), 2:2 Milvydė Kontutytė (62).

Žaliosios kortelės: Rimantė Gudeliauskytė (6, „Klevas-Joma“), Rosita Klevickaitė (16, „Klevas-Joma“).

Lietuvos moterų žolės riedulio čempionatas
Vieta Komanda Perg. Lyg. Pral. Įvarčiai Tšk.

9 įvarčiai: E.Nomeikaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
6 įvarčiai: D.Grigienė („Gintra-Strektė-Universitetas“), E.Malyševa („Gintra-Strektė-Universitetas“), A.Vedeikytė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
4 įvarčiai: D.Kuklienė („Gintra-Strektė-Universitetas“), K.Poškutė („Tauras-HFTC“)