Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Uždarytos jaunimo olimpinės žaidynės Nandzinge

Nandzingo jaunimo olimpinių žaidynių uždarymo ceremonija
Alfredo Pliadžio nuotr. / Nandzingo jaunimo olimpinių žaidynių uždarymo ceremonija
Šaltinis: sportas.info
0
A A

II jaunimo vasaros olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijoje Lietuvos vėliavą nešė žaidynių čempionas, krepšinio komandos kapitonas Jonas Lekšas. Kaip ir per atidarymą, sportininkų parado nebuvo, jie iš karto susėdo tribūnose ir žiūrėjo iškilmes. Žygiavo tik vėliavnešiai.

Pora valandų trukusioje ceremonijoje dalyvavo Kinijos premjeras Li Keqiangas, Tarptautinio olimpinio komiteto prezidentas Thomas Bachas, žaidynių organizacinio komiteto pirmininkas Li Xueyongas. TOK prezidentas oficialiai pranešė, kad varžybose dalyvavo 204 olimpinių komitetų atstovai, dėkojo kinams už puikiai surengtas žaidynes. Jis vėl kvietė fotografuoti, tik šį sykį ne save, kaip per atidarymą, o kitą žmogų. Buvo padėkota savanoriams.

Parodytas filmuotas siužetas apie Argentinos sostinę Buenos Aires, kuriose vyks trečiosios jaunimo (iki 18 metų) žaidynės 2018-aisiais. Atvykti į savo šalį iš ekrano kvietė ir geriausias pasaulio futbolininkas argentinietis Leonelis Messi.

Programoje pasirodė daug jaunų atlikėjų, dainavo ir šalies estrados žvaigždės. Neapseita ir be įspūdingų oro akrobatų, o tiksliau, akrobačių.

Paskutinį kartą nufotografuota, ugnis užgeso. Sudie svetingasis Nandzinge, sėkmingo pasirengimo Buenos Airėms.

VIDEO: Uždarymo ceremonija

Apie pusę antros nakties vietos laiku (20.30 mūsų šalyje) Lietuvos delegacija iš olimpinio kaimelio pajudės į Šanchajaus oro uostą. Iš ten ilga kelionė lėktuvu į Vokietijos miestą Frankfurtą, o paskui jau į Vilnių. Kelionėje Lietuvos sportinė delegacija praleis ilgiau nei parą. Vilniuje, jeigu lėktuvai nevėluos, mūsiškiai turėtų nusileisti rugpjūčio 29 d., 23 val. 25 min. 

sportas.info
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką