Nandzingo jaunimo olimpinių žaidynių dviratininkių varžybose lietuvės užėmė 9-ąją vietą

Ema Manikaitė
Alfredo Pliadžio (LTOK) nuotr. / Ema Manikaitė
0

. Jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse Kinijoje penktadienį grupinėmis lenktynėmis plente baigėsi komandinės dviratininkų varžybos.

Sėkmingai grupinėse lenktynėse plente startavo abi Lietuvos atstovės, sugaišusios trasoje 1 valandą 12 minučių ir 36 sekundes: Ema Manikaitė finiše nusileido tik brazilei Anai Paulai Casettai ir finišavo antra, o Ernesta Strainytė užėmė aštuntąją vietą tarp 63-jų sportininkių.

„Uždirbusios“ 100 įskaitinių taškų Lietuvos merginos iš viso surinko 124 taškus ir komandinėse žaidynių dviratininkų varžybose užėmė devintąją vietą tarp 32-jų duetų.

Aukso medalius iškovojo Italijos (248 tšk.) dviratininkės, sidabras atiteko Čekijos (230 tšk.) merginoms, o bronzos medaliais džiaugėsi Danijos (225 taškai) sportininkės.