Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 28d. 12:41

Naujoje baidarių slalomo trasoje Kaune rengiamos pirmosios varžybos

Baidarių slalomas
Klubo „Regesa“ nuotr. / Baidarių slalomas

Spalio 1 d., šeštadienį, Nemuno upės rėvoje po Kauno geležinkelio (Žaliuoju) tiltu, šalia A.Juozapavičiaus prospekto, rengiamos atviros Kauno miesto baidarių ir kanojų slalomo pirmenybės (Lietuvos taurės III etapas). Jos pirmą kartą vyks Kaune, stacionarioje naujai rengiamoje baidarių slalomo trasoje.

Kauniečiai, atstovaujantys Lietuvos rinktinę Europos ir pasaulio baidarių slalomo čempionatuose,  iki šiol neturėjo vietos ir sąlygų treniruotis Kaune, todėl buvo priversti varžybas vykdyti ir treniruotis svetur. Kauno miesto pirmenybės buvo rengiamos Grigiškių  seniūnijoje (Vilnius)  Vokės upės kanale.

Lietuvos taurės III etape dalyvaus sportininkai iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos klubų. Pirmenybėse startuos Europos ir Pasaulio čempionatų dalyviai. Dalyviai varžysis vaikų, jaunių ir suaugusių,  amžiaus grupėse.

Varžybas organizuoja  Kauno m. savivaldybės kūno kultūros ir sporto skyrius, jas vykdo baidarių slalomo klubas „Regesa“.

Trasa – entuziastų iniciatyva

Miesto savivaldybei leidus „Regesai“ įsirengti baidarių slalomo trasą Nemuno rėvoje ties Kauno geležinkelio tiltu, klubas savo jėgomis ir lėšomis pastatė  reikiamą įrangą trasai ir išvalė dalį upės vagos po tiltu. Vaga buvo užteršta pavojingu statybiniu laužu.

„Regesos“ vadovo Egidijaus Radavičiaus teigimu, slalomo trasa – išskirtinė vieta  ne tik mieste, bet ir visoje šalyje, nes joje, išnaudojant gamtos dovaną – sraunų  vandenį, mažiausiomis sąnaudomis galima sudaryti sąlygas profesionalams sportuoti, o gausiam baidarių mėgėjų būriui – aktyviai ilsėtis

Prašo miesto pagalbos

„Organizuodami pirmenybes, norime atkreipti miesto valdžios dėmesį ir sulaukti pagalbos toliau valant Nemuno rėvą visame upės plotyje nuo senų tiltų liekanų, kurios kelia grėsmę  baidarių irklavimo entuziastams“, – sakė E.Radavičius.

Kas: Kauno miesto baidarių ir kanojų slalomo  pirmenybės
Kur:  Nemuno upės  rėva po Kauno geležinkelio (Žaliuoju) tiltu
Kada: spalio 1 d. 12 val.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką