2012-04-03 14:40

Pokerio naujovė: superžvaigždė Tomas Dwanas su Kinijos verslininkais žais per tiesioginę vaizdo konferenciją

Vos po kelių dienų Austrijoje prasidės ilgai laukta „PartyPoker“ organizuojamas renginys – „Premier League". Didžiulio pokerio renginio metu bus žaidžiamas turnyras, kurio įpirka sieks 125 tūkst. JAV dolerių. Šiame turnyre varžysis tokie pokerio monstrai kaip Patrikas Antoniusas, Vanessa Selbst, Erikas Seidelis, Philas Laakas o taip pat ir mūsiškis Antanas Guoga.
Tomas Dwanas
Tomas Dwanas / pokerstarsblog.com nuotr.

Pokerio superžvaigždė Tomas Dwanas, plačiai žinomas dėl savo pomėgio žaisti aukštų statymų žaidimuose, taip pat nepraleis progos sudalyvauti tokio masto pokerio šventėje, tačiau yra viena sąlyga. Amerikietis paskutiniu metu itin daug laiko leidžia Azijos Las Vegasu dažnai vadinamame Makau mieste, Kinijoje, kur vyksta itin didelio masto grynųjų pinigų žaidimai. Netgi atvykęs į Vieną jis ketina tuo pat metu žaisti ir su turtingais Kinijos verslininkais. Pasitelkęs į pagalbą šiuolaikines technologijas Dwanas ruošiasi žaisti prieš Makau prie stalo pokerio susėdusius kinus per tiesioginę video konferenciją.

Vienu geriausių pasaulio pokerio meistrų laikomas Dwanas naudosis sistema, kuri taikoma daugelio pokerio turnyrų televiziniams stalams. Jo kortos bus dalinamos kartu su kitais žaidėjais ir dedamos ant stiklinio langelio, po kuriuo sumontuota video kamera. Taip amerikietis turės galimybę matyti savo kortas. Taip pat prie stalo, už kurio ir žais Dwanas bus pastatytas kompiuterio monitorius arba plačiaekranis televizorius, kurio dėka tiek Dwanas, tiek jo oponentai galės stebėti vieni kitus ir tiesiogiai bendrauti.

Pats Tomas neatmeta galimybės žaisti ir tuo metu, kai sėsis už „Premier League“ lygos turnyro stalo, tačiau tai gali sukelti sunkumų, mat Dwanui žaidžiant tiesioginės video konferencijos metu sprendimus teks priimti pasirinktą veiksmą įvardijant balsu, o tai gali sukelti nesklandumų prie realaus žaidimo „Premier League“ stalo.

Bet kuriuo atveju tokia technologinė naujovė pokeryje dar nebuvo panaudota ir šis tarpkontinentinis žaidimas turėtų būti be galo įdomus.

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą