Naujuoju „Vuelta a Espana“ dviratininkų lenktynių lyderiu tapo belgas

Ph.Gilbertas prieš artimaiusią persekiotoją pirmauja 14 sek.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Ph.Gilbertas prieš artimaiusią persekiotoją pirmauja 14 sek.
Šaltinis: BNS
0

75-ą kartą Ispanijoje vykstančių daugiadienių prestižinių „Vuelta a Espana“ dviratininkų lenktynių trečiąjį etapą laimėjo ir naujuoju lyderiu bendroje įskaitoje tapo belgas Philippe'as Gilbertas, 157,3 km įveikęs per 4 valandas 6 minutes bei 12 sekundžių.

Tris sekundes nuo etapo nugalėtojo atsiliko antras finišavęs ispanas Joaquimas Rodriguezas, o trečias etape liko kitas Ispanijos dviratininkas Igoris Antonas, nuo belgo atsilikęs 13 sekundžių:

1. Philippe'as Gilbertas (Belgija)         4 val. 06 min. 12 sek.
2. Joaquimas Rodriguezas (Ispanija)              atsiliko 3 sek.
3. Igoris Antonas (Ispanija)                             13
4. Vincenzo Nibali (Italija)                         15
5. Grega Bole (Slovėnija)                            15

Bendrojoje įskaitoje belgas P. Gilbertas 14 sekundžių lenkia ispaną J. Rodriguezą ir 22 sekundėmis – baltarusį Konstantiną Sivcovą:

1. Philippe'as Gilbertas (Belgija)         8 val. 55 min. 56 sek.
2. Joaquimas Rodriguezas (Ispanija)            atsilieka 14 sek.