15min be reklamos
2017 02 07, 13:31

Nei juoktis, nei verkt: geriausia Radviliškyje tapo nepadoriais rezultatais triuškinta komanda

Iki šiol dar neregėtas įvykis užfiksuotas Radviliškyje. Praėjusį penktadienį vykusioje geriausių šio rajono sportininkų pagerbimo šventėje laurus nuskynė komanda, per sezoną taip ir nelaimėjusi nė vienerių rungtynių, o dažnu atveju net patirdavusi triuškinančias nesėkmes.
Radviliškio geriausių sportininkų rinkimai virto skandalu
Radviliškio geriausių sportininkų rinkimai virto skandalu / Radviliškio rajono savivaldybės nuotr.

Geriausia rajono sporto komanda paskelbta sporto klubo „Šeduvos malūnas” moterų veteranių krepšinio ekipa, 2016 metais Europos veteranų čempionate iškovojusi trečią vietą.

Apie šį neeilinį pasiekimą dar birželio mėnesį „Regionų naujienose“ pasirodžiusiame straipsnyje paskelbė šios komandos kapitonė Joana Laurutienė, savo pasirodymą iliustruodama tokiais žodžiais kaip „iškovojo“ ir „laimėjo“.

Tačiau oficiali čempionato statistika teigia, kad trečią vietą iš trijų savo amžiaus grupėje besivaržiusių ekipų užėmusios radviliškietės bendraamžėms pralaimėjo triuškinamais rezultatais 16:51 ir 19:57.

Tame pačiame turnyre „Šeduvos malūno” atstovės sužaidė ir su vienintele vyresnių moterų grupėje besivaržiusia „Augmos“ komanda iš Lietuvos, tačiau ir šioje dvikovoje turėjo pripažinti oponenčių pranašumą.

Panašiai geriausiai Radviliškio rajono komandai sekėsi ir 2016 metais vykusiame Lietuvos veteranų krepšinio čempionate.

Radviliškiečių amžiaus grupėje reguliariajame sezone varžėsi trys komandos, tarpusavyje sužaidusios po du kartus.

„Šeduvos malūno“ krepšininkės pralaimėjo visas ketverias rungtynes, vėliau pusfinalyje patyrė dar vieną nesėkmę ir pirmenybes baigė taip ir nepatyrusios pergalės džiaugsmo.

Tačiau džiaugtis krepšininkės galėjo bent jau geriausios Radviliškio rajono komandos rinkimuose.

15min pabandžius išsiaiškinti netikėtos sėkmės paslaptį, Radviliškio rajono savivaldybės vadovai tuoj pat sumūrijo tylos sieną.

Paskambinus miesto merui Antanui Čepononiui, šis teigė nežinąs kriterijų, pagal kuriuos buvo renkama geriausia rajono sporto komanda ir pasiūlė kreiptis į Radviliškio rajono sporto centrą.

Susisiekus su juo, atsiliepęs darbuotojas teigė taip pat negalintis pasakyti kriterijų ir suskubo nukreipti į sporto centro vedėją Anicetą Savicką, tačiau jis į 15min skambučius antradienį taip ir neatsakinėjo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką