Europos lygos E grupėje ketvirtadienį vykusiame mače „Bešiktaš“ pirmavo 1:0, kai „Dynamo“ pakilo į lemiamą šturmą. Teisėjas jau skaičiavo pridėtą laiką, o į paskutinę ataką atbėgo net ir svečių vartininkas.
„Dynamo“ pakėlė kampinį, po kurio „Bešiktaš“ baudos aikštelėje kilo tikras chaosas. Per kelias akimirkas svečiai atliko net šešis smūgius į šeimininkų vartų plotą, tačiau kamuolys lyg į sieną atsitrenkdavo į „Bešiktaš“ žaidėjus.
Įspūdingos atakos metu šeimininkai net keturis kartus gelbėjosi nuo įvarčio išmušdami kamuolį tik nuo vartų linijos, kol galiausiai, septintuoju bandymu, „Dynamo“ futbolininkas smūgiavo per aukštai ir kamuolys išskriejo į užribį.
Neįtikėtinai apsigynusi „Bešiktaš“ (6 tšk.) šventė svarbią pergalę, po kurios pakilo į antrąją E grupės vietą, aplenkdama būtent „Dynamo“ (5 tšk.) klubą. Jeigu „Dynamo“ paskutinėje atakoje būtų pavykę įmušti įvartį, klubas būtų išsaugojęs antrąją vietą grupėje.
Įspūdinga paskutinė „Dynamo“ ir „Bešiktaš“ rungtynių ataka:
