Praėjusį sekmadienį D.Smithas iškovojo prestižinį titulą internetinio pokerio kambaryje „PokerStars“ ir lyg to būtų maža, pelnė prizą, kuris buvo didesnis nei numatytas pirmosios vietos apdovanojimas.
Naktį iš sekmadienio į pirmadienį D.Smithas pelnė pergalę 7 060 pokerio entuziastų sutraukusiame, prestižiniame kambario „PokerStars“ turnyre, „Sunday Million“.
Įdomu, kad prizas, atitekęs amerikiečiui, 8 000 dolerių viršijo originalų prizą. Penki ištvermingiausi didžiojo turnyro dalyviai pasidalino prizinį fondą, o profesionalui atiteko didžiausias pyrago gabalas. Jis laimėjo 219 504 dolerius, kai čempionui buvo žadamas 211 800 dolerių apdovanojimas.
Neįtikėtina pergalė susilaukė dėmesio iš pokerio profesionalų ir D.Smitho kolegų, kurie nedelsdami puolė sveikinti amerikietį ir stebėtis jo pasirodymu puslapyje „Twitter“. Panašu, kad šis rezultatas nustebino netgi ir patį herojų:
D.Smithas:
„Ką tik nugalėjau daugiau nei 7 000 žaidėjų turnyre „Sunday Million“. Man atiteko 8 000 dolerių daugiau nei buvo skirta pirmajai vietai“.
Vanessa Selbst:
„Gerai, aš nesistebiu, kad „KaraliusDanas“ iškovojo pergalę dar viename dideliame turnyre, tačiau laimėti prizą, kuris viršija sumą skirta nugalėtojui? Sveikinu....“
Scotas Seiveris:
„Štai šitaip Danas Smithas karūnuoja vienareikšmiškai sėkmingiausius savo metus. Pelnyti didesnį apdovanojimą nei skirta pirmajai vietai? Įspūdinga“.
Keithas Ferrera:
„Už tokį rezultatą, Danas Smithas kitais metais turėtų patekti į „Pokerio šlovės galeriją“.
Peteris Jettenas:
„Žaidėjas iškovojęs didesnį prizą nei žadama „Sunday Million“ nugalėtojui turėtų papildomai gauti medalį ar bent jau ordiną“.
Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min
