Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Netikėtas posūkis LTOK sesijoje: Artūras Poviliūnas tapo garbės prezidentu

Artūras Poviliūnas
A.Pliadžio nuotr. / Artūras Poviliūnas
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) sesijoje įvyko netikėtas posūkis. Nors iš pradžių naujoji LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė teigė nesiūlysianti buvusiam prezidentui Artūrui Poviliūnui jokių pareigų, tačiau persigalvojo.

Išrinkus naujų 13-os narių vykdomąjį komitetą, D.Gudzinevičiūtė žengė į tribūną ir netikėtai pasiūlė Artūrui Poviliūnui užimti LTOK garbės prezidento postą.

Įvykus balsavimui tam pritarė visi 95 delegatai, tad A.Poviliūnas buvo patvirtintas LTOK garbės prezidentu.

Po to, kai penktadienį D.Gudzinevičiūtė buvo išrinkta į LTOK prezidento postą, paklausta apie galimą siūlymą A.Poviliūnui užimti garbės prezidento postą, atsakė: „Kol kas – ne. Gal kitoje sesijoje...“

Tačiau tai nebuvo vienintelė staigmena, įvykusi penktadienį vykusioje LTOK sesijoje. Organizacijos garbės generaliniu sekretoriumi patvirtintas buvęs generalinis sekretorius Vytautas Zubernis. Tad LTOK turės du garbės generalinius sekretorius – V.Zubernį ir Janį Grinbergą.

Primename, kad generalinio sekretoriaus pareigas D.Gudzinevičiūtės komandoje eis Lietuvos sporto federacijų sąjungos generalinis  sekretorius Valentinas Paketūras.

D.Gudzinevičiūtė į LTOK įžengs su savo komanda: filosofas, „Fair Play“ organizacijos Lietuvoje vadovas ir Monrealio olimpinis prizininkas Arvydas Juozaitis, verslininkas ir Lietuvos dviračių federacijos prezidentas Romualdas Bakutis bei asociacijos „Sportas visiems“ vadovas Algimantas Vasiliauskas taps LTOK viceprezidentais. LTOK iždininku taps Stalo teniso asociacijos prezidentas Rimgaudas Balaiša.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką