2011 10 29

NLRL čempionate – trečioji iš eilės Elektrėnų „ESSM/Energijos“ pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) atvirojo čempionato aukščiausiame divizione Elektrėnų „ESSM/Energija“ nepaliko jokių vilčių Rygos „Cetra“ ekipai ir įveikė ją rezultatu 7:0 (1:0, 3:0, 3:0).
NLRL: „Hockey punks“ ir „Ice wind“ komandų dvikova
NLRL: „Hockey punks“ ir „Ice wind“ komandų dvikova / hockey.lt
Temos: 1 Ledo ritulys

Pirmajame kėlinyje Elektrėnų klubas ilgai ieškojo galimybių pramušti varžovų gynybą ir sugebėjo varžovų vartininką nuginkluoti vieną kartą.

Antrajame kėlinuke išryškėjo lietuvių fizinis pranašumas ir elektrėniškiai jį pavertė trimis įvarčiais.
Paskutiniajame kėlinuke „ESSM/Energija“ nemažino apsukų ir pelnė dar tris įvarčius. Beje, latviai žaidė be savo lyderio Aigaro Razgalso, kuris Latvijos čempionate tris kartus yra tapęs naudingiausiu ir kartą rezultatyviausiu aukščiausios lygos žaidėju.

„Cetra“ – „ESSM/Energija“ 0:7 (0:1, 0:3, 0:3).
„ESSM/Energija“: Š.Kuliešius 4, R.Aliukonis 2, R.Aliapkinas 1 įvartis.

Vilniaus „Ice wind“ žengia be praradimų

NLRL I diviziono Rytų konferencijoje antrąją pergalę iš eilės iškovojo Vilniaus „Ice wind“ komanda, rezultatu 5:2 (2:2, 2:0, 1:0) įveikę Vilniaus „Hockey punks“ ekipą.

Įtemptose rungtynėse tik antrajame kėlinyje nugalėtojams pavyko įgyti persvarą, kurią „Ice wind“ įtvirtino tik per paskutiniąsias 20 minučių.

„Ice wind“ ekipa tapo vienvalde Rytų konferencijos lydere.

„Hockey punks“ – „Ice wind“ 2:5 (2:2, 0:2, 0:1).
„Hockey punks“: D.Vaisovas, M.Citavicius po 1 įvartį.
„Ice wind“: N.Pranckus 2, R.Poteiko, S.Rusakovas, J.Matusevičius po 1 įvartį.

7. Vilniaus „Lokiai“  1 1 0 0 0 1:15 0

Paaiškinimai: vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai.