2009 02 04

Nutrūko „velnių“ pergalių serija

Devynioliktą pralaimėjimą 51-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse po aštuonių pergalių iš eilės patyrė trečią vietą Rytų konferencijoje užimantis Naujojo Džersio „Devils“ klubas.
„Devils“ vartus užgulė „Capitals“ ledo ritulininkai
„Devils“ vartus užgulė „Capitals“ ledo ritulininkai. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Antradienį namie „velniai“ 2:5 (0:2, 1:1, 1:2) turėjo pripažinti antrą vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimančios Vašingtono „Capitals“ pranašumą. Dainius Zubrus per 14 žaidimo minučių kartą netaikliai metė į svečių vartus ir blokavo vieną varžovo metimą.

Pirmojo kėlinio pradžioje (04:17) „Devils“ gretose akimirką ant ledo buvo per daug žaidėjų. Trenerio sprendimu dvi komandai skirtos baudos minutės teko D.Zubrui. Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Brianas Rolston (28:50) ir Jamie Langenbrunneris (40:41).

Nugalėtojų komandoje įvarčiais pasižymėjo Mike'as Greenas (05:58), Brooksas Laichas (08:12), Michaelis Nylanderis (22:16 ir 50:59) bei Ericas Fehras (58:50).