2010 02 22

Olimpiados bobslėjaus varžybose triumfavo vokiečiai (nuotraukos, video)

Iš karto du medalių komplektus - auksą ir sidabrą - Vankuverio žiemos olimpiados bobslėjaus varžybose sekmadienį pelnė Vokietijos sportininkai.
Vokiečių triumfas biatlone
Vokiečių triumfas biatlone / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Čempione tapusio dviviečio Vokietijos 1 ekipažo, kurį sudarė Andre Lange'as bei Kevinas Kuske'as, laikas - 3 minutės 26,56 sekundės.

Vokietijos 2 komanda - Thomas Florschuetzas bei Richardas Adjejus - užėmė antrąją vietą (3:26,87). Žaidynių bronzos medalius iškovojo rusai Aleksandras Zubkovas bei Aleksejus Vojevoda (3:27,51).