Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 1d. 14:05

Olimpiečio išeitis – nuosavas viešnamis

L.Campbellas dėl viešnamio susilaukė grasinimų iš savo šalies tekvondo federacijos vadovų
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Loganas Campbellas sąžinės graužaties nejaučia.

Tekvondo kovotojas iš Naujosios Zelandijos Loganas Campbellas sugalvojo originalų būdą uždirbti lėšų pasirengti 2012 metų olimpiadai. Jis įkūrė viešnamį.

Daug moterų turės pasimylėti su dar daugiau vyrų, kad tekvondo kovotojas L.Campbellas patektų į Londono olimpiadą, rašo „Lietuvos rytas“.

Artimas ryšys tarp sekso ir olimpiados atsirado, kai 23 metų vyras iš Naujosios Zelandijos nusprendė atidaryti savo viešnamį. Sportininko nuomone, iš šio verslo jis galės finansuoti savo kelią olimpinio medalio link.

Aš jausčiausi kur kas prasčiau pardavinėdamas cigaretes, nei darydamas tai, kuo užsiimu dabar, – dėstė sportininkas.Pastarojoje olimpiadoje Pekine L.Campbellas dalyvavo svorio kategorijos iki 68 kg varžybose ir jau pirmajame etape buvo priverstas atsisveikinti su savo svajone apie medalį.

Kad Londone sektųsi kur kas geriau, Naujosios Zelandijos kovotojas apskaičiavo – jam reikia maždaug 200 tūkst. JAV dolerių. Šios sumos turėtų pakakti jam, asmeniniam treneriui ir gydytojui, kelionėms, stažuotėms ir pasirodymams turnyruose Europoje ir Azijoje.

Ieškodamas išeities L.Campbellas nusamdė būrį merginų, kurios sutiko jam atiduoti maždaug pusę savo uždarbio. Mainais atletas pasirūpino savo darbuotojų apsauga, vairuotojais, paslaugų reklama ir įvairiausiomis kitokiomis išlaidomis. Įskaitant net prezervatyvus.

Tačiau kyla klausimas: ar sąvadautojas gali būti olimpietis? Atsakymas akivaizdus – ne. Tokie dalykai nesuderinami su olimpinėmis idėjomis ir žaidynių dvasia. Bet ne viskas taip paprasta. Juk L.Campbellas nedaro nieko, kas prasilenktų su jo šalies įstatymais. Naujojoje Zelandijoje prostitucija legalizuota prieš šešerius metus.

Kaip rašo „Lietuvos rytas“, nuo to laiko sekso industrija šalyje klesti. Prostitutės atvirai, kartais net šokiruojamai, reklamuoja savo paslaugas: „Antradienio grupinis: gaukite antrąją damą už pusę kainos“.

Kad ir kaip būtų, L.Campbellas save vadina rimtu verslininku, pardavinėjančiu seksą lygiai taip pat, kaip kiti kebabus ar automobilius. Be jokio gėdos jausmo ar sąžinės graužaties. „Aš jausčiausi kur kas prasčiau pardavinėdamas cigaretes, nei darydamas tai, kuo užsiimu dabar, – dėstė sportininkas. – Nes tai, ką aš darau, yra saugu ir sveika“.

Mažiausias įkainis už sportininko darbuotojų paslaugas – 325 JAV doleriai. Už tai gaunate moterį dviem valandoms sekso. Už 1965 dolerius galite ne tik mylėtis visą naktį su bet kuria iš siūlomų merginų, bet ir drauge apsilankyti restorane, pašokti diskotekoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką