Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 16, 11:36

Olimpinė čempionė lieja skausmą: „Per karą žuvo 51 Ukrainos atletas ir treneris“

Ukrainos fechtuotoja Olha Harlan publikavo emocingą vaizdo įrašą, kuriuo akcentuoja, kiek aukų patyrė Ukrainos sportas nuo tada, kai šalį užpuolė Rusijos kariuomenė.
Olha Harlan yra laimėjusi tris olimpinius medalius fechtavimo varžybose.
Olha Harlan yra laimėjusi tris olimpinius medalius fechtavimo varžybose. / „Scanpix“ nuotr.

Pekino olimpinių žaidynių čempionė O.Harlan savo instagrame pateikė liūdnus sugriautų arenų vaizdus ir skausmingus skaičius apie kare jau žuvusius Ukrainos sportininkus bei trenerius.

„Kiekvieno ukrainiečio gyvenimas pasikeitė nuo vasario 24 dienos, – dieną, kai Rusijos kariuomenė įsiveržė į Ukrainą, priminė O.Harlan, – 51 sportininkas ir treneris žuvo kare, gindami savo šalį arba tapę karo nusikaltimų aukomis.

Sporto nebegalima atskirti nuo politikos.“

2008 metais Pekine olimpinį auksą pelniusi fechtuotoja vaizdo klipu pabrėžė ir sugriautus sporto objektus.

Nuotraukose matomas sugriautas Černihivo stadionas, Rubižnės krepšinio salė, Charkivo gimnastikos salė, Chersono sporto salė, Černihivo biatlono sporto centras.

O.Harlan yra itin tituluota fechtuotoja. Ji taip pat yra iškovojusi bronzos medalius 2012 m. Londone ir 2016 m. Rio de Žaneire, šešis kartus tapusi pasaulio čempionė, aštuonis sykius Europos čempionė.

31 metų ukrainietė aktyviai skleidžia žinią apie Rusijos kariuomenės daromus nusikaltimus Ukrainoje. Prieš tai ji informavo ir apie rusų sugriautą Charkivo fechtavimo salę.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką