Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 rugpjūčio 8d. 12:27

Olimpinė dvasia: Izraelis protestuoja dėl Libano sportininkų elgesio

Izraelio olimpiečių delegacija per atidarymo ceremoniją
„Scanpix“/AP nuotr. / Izraelio olimpiečių delegacija per atidarymo ceremoniją
Koks sportas be politikos? Izraelio olimpinė delegacija įsiuto, kai Libano sportininkai atsisakė kartu su žydų valstybės olimpiečiais vykti į atidarymo ceremoniją. Prabilta, kad libaniečiai pažeidė olimpinių žaidynių dvasią, rašo „The Guardian“.

Izraelio delegacijos vadovas Gili Lustingas nedraugišku ir net agresyviu pavadino Libano atstovų elgesį. Mat izraeliečiams nebuvo leista įlipti į autobusą, kuriame jau buvo susigrūdę Libano sportininkai.

Anot G.Lustingo, organizatoriai žydų valstybės olimpiečiams buvo pasakę lipti į tą autobusą ir vykti į stadioną „Maracanã“.

Tačiau Izraelio sportininkai galiausiai turėjo ieškoti kitos transporto priemonės, kadangi Libano delegacijos vadovas Salimas al-Hajas Nakoula atsisakė įsileisti juos į autobusą.

„Organizacinio komiteto atstovai pamatė, kaip šlykščiai elgiasi Libano delegacija, ir tuoj pat surado mums kitą autobusą. Toks elgesys pažeidžia olimpinę chartiją“, – teigė G.Lustingas.

Bent jau oficialiai Izraelis ir Libanas kariauja – paskelbtos laikinos paliaubos. Šalys nepalaiko diplomatinių santykių.

Pats S.al-Hajas Nakoula teigia, kad autobusas buvo rezervuotas tik Libano olimpiečiams, todėl jis esą turėjo teisę neįleisti kitos delegacijos į saloną.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

00:35
08:08
20:36

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką