Tiesiogiai
2016 08 08, 12:27

Olimpinė dvasia: Izraelis protestuoja dėl Libano sportininkų elgesio

Koks sportas be politikos? Izraelio olimpinė delegacija įsiuto, kai Libano sportininkai atsisakė kartu su žydų valstybės olimpiečiais vykti į atidarymo ceremoniją. Prabilta, kad libaniečiai pažeidė olimpinių žaidynių dvasią, rašo „The Guardian“.
Izraelio olimpiečių delegacija per atidarymo ceremoniją
Izraelio olimpiečių delegacija per atidarymo ceremoniją / „Scanpix“/AP nuotr.

Izraelio delegacijos vadovas Gili Lustingas nedraugišku ir net agresyviu pavadino Libano atstovų elgesį. Mat izraeliečiams nebuvo leista įlipti į autobusą, kuriame jau buvo susigrūdę Libano sportininkai.

Anot G.Lustingo, organizatoriai žydų valstybės olimpiečiams buvo pasakę lipti į tą autobusą ir vykti į stadioną „Maracanã“.

Tačiau Izraelio sportininkai galiausiai turėjo ieškoti kitos transporto priemonės, kadangi Libano delegacijos vadovas Salimas al-Hajas Nakoula atsisakė įsileisti juos į autobusą.

„Organizacinio komiteto atstovai pamatė, kaip šlykščiai elgiasi Libano delegacija, ir tuoj pat surado mums kitą autobusą. Toks elgesys pažeidžia olimpinę chartiją“, – teigė G.Lustingas.

Bent jau oficialiai Izraelis ir Libanas kariauja – paskelbtos laikinos paliaubos. Šalys nepalaiko diplomatinių santykių.

Pats S.al-Hajas Nakoula teigia, kad autobusas buvo rezervuotas tik Libano olimpiečiams, todėl jis esą turėjo teisę neįleisti kitos delegacijos į saloną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Įspėja apie rudenį vėl išalkstančias erkes: ko reikėtų nepamiršti
Įspėja apie rudenį vėl išalkstančias erkes: ko reikėtų nepamiršti
Reklama
Valentino dienos dovanos poroms: kaip nustebinti?
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką