Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Oscaras Pistoriusas teisme pasakoja apie Valentino dieną, kai nušovė savo merginą

Oscaras Pistoriusas teisme
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Oscaras Pistoriusas teisme
Šaltinis: 15min.lt, BNS
0
A A

Pietų Afrikos sportininkas Oscaras Pistoriusas antradienį teisme pradėjo pasakoti apie akimirkas prieš tai, kai jis nušovė savo merginą Reevą Steenkamp.

Pasak BBC, sportininkas neigė pernai Valentino dieną savo namuose tyčia nušovęs R.Steenkamp. Savo draugę jis sakė palaikęs įsibrovėliu.

Jis pasakojo buvęs apimtas baimės, kai vonios kambaryje išgirdo triukšmą.

Pirmadienį parodymus teisme pradėjęs duoti O.Pistoriusas nesulaikė ašarų pasakodamas apie dovanas, kurias jie ketino padovanoti vienas kitam Valentino dienos proga.

Pirmadienį užlipęs ant liudininkų pakylos O.Pistoriusas pirmiausia atsiprašė R.Steenkamp šeimos.

Dėl ašarų posėdis atidėtas

Antradienį, pasakodamas kaip pernai per Šv.Valentino dieną nušovė savo merginą, O.Pistoriusas pratrko raudoti.

„Iš tualeto išgirdau garsus, pamaniau kad kažkas išeina, – sakė jis trūkčiojančiu balsu. – Bet prieš suvokdamas tai, aš paleidau keturis šūvius į duris“.

„Tiesiog stovėjau vietoje ir rėkiau. Iš tualeto išgirdau garsus, pamaniau kad kažkas išeina, – sakė jis trūkčiojančiu balsu. – Bet prieš suvokdamas tai, aš paleidau keturis šūvius į duris“.

26 metų sportininkas, kuriam abi kojos amputuotos žemiau kelių ir kuris kaltinamas nušovęs savo 29 metų draugę modelį R.Steenkamp, Pretorijos teisme pasakojo, kaip vidurnaktį išgirdo vonios kambaryje atsidarantį langą. Jis sakė buvęs įsitikinęs, kad pro jį veržiasi įsilaužėlis ir todėl turėjo apsiginti.

„Tai akimirką viskas pasikeitė, – pasakojoj jis emocingu balsu. – Maniau, kad ten vagis, kuris bando patekti į mano namus“.

Pasičiupęs po lovą gulėjusį 9 mm kalibro pistoletą, jis bigėmis nuėjo koridoriumi nuo miegamojo iki vonios kambario ir įsivaizduojamų įsilaužėlių, sakė O.Pistoriusas teisme.

Pasak jo, jis žvilgtelėjo pro vonios kambario duris, dešinėje ištiestoje rankoje spausdamas 9mm pistoletą, o kairiąją laikydamasis už sienos, ir pastebėjo atidarytą vonios kambario langą, patvirtinantį jo blogiausius įtarimus.

„Nežinojau, į ką nukreipti ginklą, – pasakojo jis. – Mano akys bėgiojo tarp lango ir tualeto. Kurį laiką stovėjau vietoje“.

„Tiesiog stovėjau vietoje ir rėkiau. Iš tualeto išgirdau garsus, pamaniau kad kažkas išeina, – sakė jis trūkčiojančiu balsu. – Bet prieš suvokdamas tai, aš paleidau keturis šūvius į duris“.

O.Pistorius pasakojo kaip vis šaukė R.Steenkamp, kad ši iškviestų policiją, bet jai neatsakius, jis po truputį pradėjo suprasti, kad galbūt būtent ji buvo už tų durų.

Teismui pasakodamas, kaip iš visų jėgų turėjo pastumti duris, kad patektų į tualetą, jis pradėjo nepaliaujamai kūkčioti liudytojų pakyloje ir teisėjas Thokozile Masipa dienai atidėjo teismo posėdį.

Jeigu teismas pripažins O.Pistoriusą kaltu, jam grės įkalinimo iki gyvos galvos bausmė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką