-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2018 03 19

Pabėgime dalyvavęs dviratininkas G.Bagdonas Prancūzijoje finišavo 14-as

Sekmadienį Prancūzijoje vykusiose 60-osiose dviračių lenktynėse „Grand Prix de Denain – Porte du Hainaut“ (UCI HC kategorija) Gediminas Bagdonas („Ag2R La Mondiale“) užėmė 14-ą vietą ir pelnė 15 pasaulio reitingo taškų.
Gediminas Bagdonas
Gediminas Bagdonas / Luko Balandžio nuotr.

Nugalėjo ir 200 pasaulio reitingo taškų pelnė belgas Kenny Dehaes („WB Aqua Protect Veranclassic“). Jis 170,5 km nuvažiavo per 4 val. 33 min. 37 sek. 2-23 vietas užėmę dviratininkai, tarp jų ir G.Bagdonas, nuo nugalėtojo atsiliko 2 sek. Trečias finišavo lietuvio komandos draugas prancūzas Julien Duval.

G.Bagdonas sekmadienį buvo pirmojo lenktynių pabėgimo dalyvis. Nuvažiavus apie 10 km, nuo pagrindinės grupės atitrūko 10 dviratininkų, tarp jų ir 32 metų lietuvis. Vėliau prie bėglių prisijungė du lenktynių dalyviai. Pagrindinė grupė pavijo atitrūkusius dviratininkus iki finišo likus 100 km.

Iš 141 startavusio dviratininko klasifikuoti 87.

2011 metais šiose lenktynėse trečias buvo Aidis Kruopis, o pernai 13-as finišavo Evaldas Šiškevičius.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?