Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pagalba bėgikams – profesionalų seminarai

Povilas Rakštikas
Povilas Rakštikas
Šaltinis: 15min
0
A A

Bėgimo technika, traumos, motyvacija, mityba, papildai, skirtingų distancijų įveikimas, apranga – tai temos, kurias šią vasarą nagrinės Nestlé „Skanauk gyvenimą“ seminarai, skirti pasiruošti „Danske Bank Vilniaus maratonui“. Antrus metus Vilniuje ir Kaune vyksiančiuose seminaruose teorinėmis žiniomis dalinsis geriausi lengvosios atletikos specialistai ir treneriai, o patirtimi – sportininkai bei užkietėję bėgimo entuziastai.

„Praėjusiais metais Nestlé „Skanauk gyvenimą“ pasiruošimo bėgti seminaruose dalyvavo 600 žmonių. Tai rodo, kad susidomėjimas ir poreikis tokiems renginiams yra. Seminarų klausytojai supranta trenerių skleidžiamų žinių naudą, todėl į juos grįžta. Šiemet tikimės dar didesnio susidomėjimo, ruošiame didesnes auditorijas. Iš jų išėję žmonės teisingiau, protingiau ir lengviau pasiruoš artėjančiam „Danske Bank Vilniaus maratonui“, – sako seminarų ciklo organizatorius Darius Mikulis.

„Bendras Nestlé ir „Danske Bank Vilniaus maratono“ projektas pasiteisino. Pernai sudominome išties daug bėgimo entuziastų, tad šiemet seminarus organizuojame dar profesionalesnius, įdomesnius ir išsamesnius. Jų esmė nesikeičia – akcentuojame sveiką ir visavertę gyvenseną. Patarimus dalins geriausi treneriai, sportininkai juos papildys sava patirtimi. Siūlau naudotis proga ir jau šią savaitę nemokamai išgirsti aktualią informaciją iš profesionalų lūpų,“ – kalba „Nestlé Baltics“ korporatyvinių reikalų vadovė Ariana Rastauskaitė.

Pirmieji seminarai – jau šią savaitę. Antradienį Vilniuje savo žiniomis dalinsis patyręs ilgų nuotolių bėgikų treneris ir pedagogas, pasaulio veteranų žaidynių bronzos laimėtojas Povilas Rakštikas.

Jam talkins verslininkas Nerijus Mačiulis. Trečiadienį Kaune sveikai ruoštis didžiausiam metų iššūkiui padės olimpietė, Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės trenerė Inga Juodeškienė ir jos auklėtinės, neseniai Živilę Balčiūnaitę aplenkusios dvynės, bėgikės Milda ir Monika Vilčinskaitės.

Pirmųjų seminarų tema – „AŠ BĖGSIU. Asmeninio treniruočių grafiko sudarymas, motyvacijos svarba, nusiteikimas ir pasiryžimas.“

Vilniuje seminaras vyks birželio 17 d., 18:30 val., LEU centriniuose rūmuose.

Kaune bėgimo entuziastai rinksis birželio 18 d., 18:30 val., LSU centriniuose rūmuose.

Kitų seminarų temos ir datos:

„PROTINGAI TRENIRUOSIUOSI. Mėšlungis, silpnumas, pirmoji pagalba bėgikui, ilgos ir sudėtingos distancijos“ – liepos 15 d. Vilniuje, liepos 16 d. Kaune;

TINKAMAI PASIRUOŠIU. Sportininko mityba, vandens ir energetikų vartojimas, tinkamos avalynės ir aprangos pasirinkimas“ – rugpjūčio 26 d. Vilniuje, rugpjūčio 27 dieną Kaune.

Komentarai
Temos Pagalba, Bėgimas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką