2011 02 25

Pajėgiausia Lietuvos stalo tenisininkė Rūta Paškauskienė triuškina varžoves Vokietijoje

Penktadienį Dortmunde prasidėjo atviras Vokietijos atviras stalo teniso čempionatas, priklausantis Tarptautinės stalo teniso federacijos (ITTF) PRO serijos turnyrams.
Rūta Paškauskienė
Rūta Paškauskienė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Sėkmingai kvalifikacinių varžybų barjerą ketvirtadienį įveikė pajėgiausia šalies stalo tenisininkė Rūta Paškauskienė. 73–ą vietą ITTF reitinge užimanti lietuvė be didesnio vargo 5 grupėje nugalėjo tris varžoves ir užėmė pirmą vietą: R. Paškauskienė 4:1 (11:5, 7:11, 11:4, 11:3, 11:8) nugalėjo vokietę Anną Krieghoff, 4:1 (11:5, 11:5, 6:11, 11:9, 11:9) įveikė čekę Daną Hadacovą ir 4:0 (11:6, 11:6, 11:4, 11:1) sutriuškino slovėnę Martiną Safran.

Penktadienį pirmajame atkrintamųjų varžybų rate Lietuvos stalo tenisininkės varžove bus vienuoliktoji planetos raketė kinė Yang Wu.

Nepasisekė tokio lygio turnyro debiutantui septyniolikmečiui Alfredui Udrai, kuris pralaimėjo abu 19–os kvalifikacinės grupės mačus – 1:4 (9:11, 10:12, 13:11, 7:11, 13:15) – lenkui Mateuzui Golebiowskiui bei 1:4 (11:5, 5:11, 3:11, 3:11, 9:11) – švedui Robertui Svenssonui – ir pasitraukė iš varžybų.

Turnyro Dortmunde, kuriame dalyvauja 304 stalo tenisininkai iš 51-os šalies, prizų fondą sudaro 86 tūkst. JAV dolerių.