Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2016 08 04

Paklausykite: už širdies griebiantis Lietuvos olimpinės rinktinės himnas

„...Net jeigu, tai tiesa... Ir mums išties nepavyko. Mes sulauksim... Nes mūsų geriausia dar neparašyta!“ – įkvepia naujas Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms skirtas Lietuvos rinktinės himnas.
lilas-ir-innomine-tu-privalai-skambet
Lilas ir Innomine sukūrė himną „Tu privalai skambėt“

Jau kurį laiką publikos abejingos nepaliekantis populiarusis hiphopo duetas Lilas ir Innomine sukūrė himną „Tu privalai skambėt“.

Socialiniuose tinkluose daug dėmesio sulaukęs kūrinys jau turi savo gerbėjų ratą. Jį peržiūrėjo jau daugiau nei 60 tūkst. žmonių.

Oficialiai jis bus pristatytas penktadienį Kauno Rotušės aikštėje ir sekmadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje.

„Olimpinės žaidynės ar kitos svarbios varžybos yra bet kurio sportininko siekiamybė. Tačiau ji yra tik viršūnė, kurią visi mato. Mūsų kūrinys – ne apie tą momentą, kai sportininkas yra aikštelėje, treke ar ringe. Ši daina – apie kelią į tą viršūnę, išgyvenimus, kovą su savimi, vidinius pralaimėjimus ir, žinoma, pergales“, – pasakojo dainos žodžių autorius Lilas.

„Lilo ir Innomine kūrinys mums patiko nuo pat pirmos perklausos. Jis itin tiksliai pasakoja apie tai, ką sportininkai patiria, siekdami aukštų tikslų. Neabejoju, kad ši daina įkvėps visus – tiek Rio de Žaneire besivaržančius „LTeam“ narius, tiek ir visus sirgalius“, – sakė Lietuvos olimpinio fondo direktorius Vitalijus Vasiliauskas, vienas „LTeam“ ženklo gimimo iniciatorių.

VIDEO: Lilas ir Innomine - Tu Privalai Skambėt

Pasakodamas kūrinio atsiradimo istoriją, Lilas teigė, kad svajonė parašyti dainą apie sportą atsirado labai seniai.

„Ši mintis galvoje atsirado dar tada, kai nebuvau muzikantas, o intensyviai sportavau – lankiau laisvųjų imtynių treniruotes. Apie tokį kūrinį su Innomine pradėjome kalbėti prieš ketverius metus, o realiai dainą pradėjome rašyti šių metų pradžioje.

Kai buvome beveik baigę kūrinį, kreipėmės į Lietuvos tautinį olimpinį komitetą, prašydami leidimo naudoti tam tikrą vaizdo medžiagą. Tačiau vietoj vaizdo medžiagos sulaukėme pasiūlymo bendradarbiauti, ir „Tu privalai skambėti“ tapo oficialiu „LTeam“ himnu. Mums tai daugiau nei svajonės išsipildymas, kartu didžiulė garbė ir atsakomybė“, – teigė Lilas.

Grupės istorijoje šios dainos kūrimo procesas užtruko ilgiausiai, daugiau nei pusę metų. „Iš viso prie dainos įrašymo prisidėjo per 40 žmonių. Tarp jų –mūsų grupės nariai Asaf Yehuda, Evgenya Redko, klavišistas Artūras Daunys, styginių grupė, ir net visas draugų būrys, padėjęs įrašyti skanduotę“, – pasakojo Innomine.

Paklausti, kuriuos Lietuvos olimpiečių startus stebės, abu grupės nariai sakė, kad stebės ir palaikys visus be išimties: „Kaip besididžiuotume krepšininkais ir jų pasiekimais, nepamirštame ir mažiau Lietuvoje populiarių sporto šakų atstovų. Šiemet į olimpines žaidynes vyks beveik 70 Lietuvos atstovų ir mums visiems reikėtų pasitempti, kad jie nė akimirkai nepamirštų, jog visa Lietuva yra kartu.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius